Fox Tv Sıradaki Gelsin Yarışması Tuttu mu İzlendi mi? Neden Yayından Kalkıyor?


Güncelleme: 29 Aralık 2016 : 01:26
7

Fox Tv de Pazar akşamı ekrana gelen Sıradaki Gelsin Yarışması Tuttu mu İzlendi mi? Neden Yayından Kalkıyor?

Fox tv bu sezon yeni dizi ve programları bir türlü tutturamadı. Başlayan yeni dizilerin çoğu kısa sürede final yaparken bir çok programda yayından kaldırıldı.. Mesela: Gelinim Sensin.. Diziye Örnek: Hayat Sevince Güzel 

Peki ne oluyor da dizi ve programları Fox tv kısa sürede final yaptırıyor ve bitiriyor. Bu soruya doğru cevap bulursak Sıradaki Gelsin yarışmasının durumunu dahi iyi analiz ederiz. Öncelikle Fox tv Amerikan menşeli uluslar arası bir kanal. Asıl amacı da medya sektöründen para kazanmak. İşte asıl cevap burada. Amacı para kazanmak olduğu için en önemli kriteri de reyting sonuçları oluyor.

Reytingleri azalmaya başlayan bir dizi veya programı kısa sürede gözden çıkarıp final yaptırabiliyor. Hatta Gelinim Sensin programı onca ilerlemesine rağmen final dahi yapmadan yayından kaldırılmıştı. Peki gelelim Sıradaki gelsin yarışma programına.. Onun durumu nasıl ve izlenme oranları reytingleri iyi mi? Önce ona bakalım..

Fox Tv Sıradaki Gelsin Yarışması Tuttu mu İzlendi mi?

Sıradaki Gelsin Çok izlenmedi. Pazar günü yayın hayatına başlayan program Emre Karayel’in sönük sunuculuğu izleyenleri ve yarışmacıları yeterince güdüleyememesi ve programın yabancı kökenli olup Türk insanının beklentilerine uymaması Sıradaki gelsinin olumsuz yanları oldu ve program istenen ilgiyi görmedi. Emre Karayel’in daha önce sunduğu Sesi Çok Güzel programı da erken final yapmıştı Fox Tv de..

Sıradaki Gelsin Neden Yayından Kalkıyor Erken Final mi yapıyor?

Sıradaki Gelsin yeterli ilgiyi görmeyince reytingleri de oldukça düşük çıktı. Programın yüksek maliyeti ve giderlerinden dolayı reklam gelirleri yetersiz kalınca Fox tv yönetimi çareyi Sıradaki Gelsin programını yayından kaldırmakta buldu ve yarışma erken final kararı aldı.. Böylelikle Fox tv yine bizi şaşırtmadı.

Lütfen bu konuda sizde görüşlerinizi bizimle paylaşın. Sıradaki Gelsin yarışmasının erken bitirilmesi doğru mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.. Şimdiden Teşekkürler..

7 YORUMLAR

  1. çok karışık bir formatla finailstin 1tl bile kazanamadan ayrıldığı katılanında seyredeninde içselleştirmediği bir yarışma.yeni format olmalı örneğin 10 soru ilk 3 soruyu bilen 3000-5000tl kazanma garantili finale doğru yürümeli şov içerikli
    olmalı…

Comments are closed.