Evlilik Programlarının Saati Neden Değişti? Hangi Saatte Yayınlanacak?


Güncelleme: 4 Mayıs 2017 : 16:31
4

Televizyon ekranlarının sevilen, takip edilen ve reytingleri düşmeyen bir o kadar da eleştirilen evlilik programları hakkında bilindiği üzere KHK kararıyla yayın yasağı getirilmişti. Evlilik programlarının kişi hak ve özgürlüklerine saldırılması ve toplum yaşayışına uygun olmadığı gerekçesiyle sık sık tartışma konularına malzeme oluyordu.

Yasaklanmasına rağmen halihazırda devam eden evlilik programlarına bir çıkış kapısı daha getirildi.Zuhal Topal program akışında biraz değişiklik yaparak kendisini bu kanun kapsamı dışında tutmaya çalıştı.Diğer evlendirme programları ise henüz düşünme arefesindeyken yeni bir karar daha ortaya çıktı.

Evlendirme programlarını eleştirenlerin yanında sevenlerin de olması programların tamamen bitmesine engel oldu. Buna göre yeni alınan kararla bu programların olduğu saatlerin değişmesi istenildi.Genel olarak çocuk ve gençlerin izleme oranlarının düşük olduğu saatler içinde yayınlanması gerekliliğine karar verildi.

Evlendirme Programları Yayından Kaldırıldı mı? Tıklayınız

 

 

Peki evlilik programları hangi saatlerde yayınlanacak? Yaş sınırı işaretleri olması yeterli olmamakla birlikte yayın saatleri de kesin olarak değişmesi gerektiği vurgulandı.Zuhal Topalla hangi saatte yayınlanacak?,Evleneceksen Gel yayın saati kaç olacak? ,Esra Erol saat kaçta olacak gibi merak edilen sorular sizler için en kısa zamanda sitemizde olacaktır.

Zuhal Topal nasıl bir format değişikliğine gitti Tıklayınız

 

 

4 YORUMLAR

Comments are closed.