Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Deniz Çakır(Meryem) Diziden Neden Ayrıldı mı?


Güncelleme: 12 Ağustos 2018 : 13:37
1

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz da bir ayrılık yaşandı. Dizinin sevilen karakteri Meryem’e hayat veren Deniz Çakır diziden ayrıldı. Yapımcı Raci Şaşmaz’ın rolüne son verdiği Deniz Çakır sosyal medya hesabından konu ile ilgili açıklama yaptı.

3 yıldır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Deniz Çakır sosyal medya hesabından konu ile ilgili “Bu maceranın sonuna geldik. Emeğime saygı duyan, bu macerada yol arkadaşım olan herkese bin minnet… Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim” dedi.

Özel hayatındaki bazı durumlar nedeniyle magazin dünyasında spekülasyonlar oluşturan Deniz Çakır’ın  dizideki rolüne Raci Şaşmaz tarafından son verildi. Deniz Çakır yaklaşık 3 sezondur dizide yer aldığını ve bu süre zarfında birçok şey öğrendiğini ve bu dizide zevkle yer aldığını ifade etti. Deniz Çakır sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı;

“Ben çok sevdim Meryem’i… Çok şey öğretti bana… Anne olmadan, anneliğin mucizesini tattırdı. Çok ağladı Deniz, Meryem’i hissetmeye çalışırken… Kalbimin Meryem kadar yandığını söyleyebilirim; o olmaya çalışırken… İyi ki de girdi hayatıma.. Şimdi bu maceranın sonuna geldik. Emeğime saygı duyan, bu macerada yol arkadaşım olan herkese bin minnet… Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim. Hep öyle yaptım… ‘İyi insan’ olmak güzel… Yanlış olanın karşısında durmak da… Her zaman sevgi ve umutla…”

Deniz Çakır Diziden Neden Çıkartıldı?

Deniz Çakır özel hayatı ile ilgili bazı konularda Türkiye’nin gündemine düşmüş ve bu konunun ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini olumsuz yönde etkilediği dizinin yapcısı tarafından dile getirilmiştir.  Bu anlamda Raci Şaşmaz yapılan toplantıda Deniz Çakır’ın canlandırdığı Meryem karakterin en son vermiştir.

Bu karar sonrasında Deniz Çakır Bir hayli kızmı,  yapılan durumun haksız olduğunu dile getirmiş ve bir kişinin özel hayatının onun kariyerine etki etmemesi gerektiğinin altını çizmiştir.  Yapılan görüşmeler sonrasında ise bu konu netleşmiş ve Deniz Çakır diziden çıkartılmıştır.

Peki Deniz Çakır’ın yeni projesi ne oldu, Deniz Çakır 2018-2019 sezonunda hangi dizide yer alacak? Tüm bu bilgilerin tamamı ve merak edilen her şey en kısa zamanda sitemizde sizlerle.

1 YORUM

  1. Diziden ayrılmasına üzüldüm açıkçası dizi onunla güzel oluyordu…EDHo Meryem’iz olur mu? Ya off:((

Comments are closed.