Erkenci Kuş 21.Bölüm Özeti! Yeni Bölümde Neler Olacak?


Güncelleme: 22 Kasım 2018 : 17:32
0

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen ve yaz ayında başlayıp şimdilerde de başarılı bir reyting grafiği çizen, başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir’in paylaştığı Gold Film dizisi Erkenci Kuş Cumartesi günleri yayın hayatına devam ediyor.

Sevilen dizide bu hafta yani 21.bölümde neler yaşanacak? Sanem ve Can arasında neler yaşanacak? Tüm bu soruların cevabı haberimizde.

Erkenci Kuş 21.Bölüm Özeti! Yeni Bölümde Neler Olacak?

Can ve Sanem aşkında yeni bir kriz alev verecek. Ajansta kampanya için tüm çalışmalar devam etmektedir. Çekimlerde görev alan modellerden biri de Sanem’in ilkokul arkadaşı Sinan’dır. Bu tanışıklık Can’ın Sanem’i kıskanmasına sebep olur. Bu arada kampanya bilgilerinin, Aylin’in yerleştirdiği kar küresindeki kamera sayesinde çalındığı kısa sürede ortaya çıkar. Ama kar küresi kayıptır. Sanem kar küresini Emre’nin elinde gördüğünü hatırlar ve bu olayı araştırmaya başlar. Emre’nin Aylin’le ortak hareket ettiğine inanan Sanem bunu Can’la paylaşır. Can’ın bu duruma tepkisi ne olacaktır?

Erkenci Kuş 21.Bölüm Fragmanları Yayınlandı mı?

Sevilen diziden iki güzel tanıtım fragmanı geldi elbette. Dizi özellikle sosyal medyada da büyük bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. İşte 20.bölüm sonrası yayınlanan fragmanlar..

Erkenci Kuş dizisinde Can karakterine hayat veren Can Yaman’ın geçtiğimiz günlerde fotoğrafıyla karşılaştığımız ve adeta ablası gibi görünen annesinin görüntülerini yoksa siz hala görmediniz mi? Detaylar haberimizde.. Görenleri oldukça şaşırtan o fotoğraflar.

İşte Can Yaman’ın Annesi: Görenler Çok Şaşırıyor!