Elimi Bırakma Cansu Kim? Gerçek Adı Ne Oynadığı Diziler Neler?


Güncelleme: 10 Temmuz 2018 : 15:54
1

TRT 1 in yeni gözdesi elimi bırakma heyecan dolu bölümleri ile ekran karşısına çıkmak için gün sayıyor. Dolunay Soysert Ertuğrul Postoğlu Hüseyin Avni Danyal Seray gözler Ebru Aykaç gibi oyuncuları kadrosunda barındıran elimi bırakma dizisi Cansu karakterini kim canlandıriyor? Elimi bırakma Cansu kim gerçek adını ne sevgilisi var mı Kaç yaşında gibi merak edilen sorular haberimizin devamında.

Elimi bırakma Cansu, Cenk’in liseden beri görüştüğü kız arkadaşı Cansu karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı Cemre Gümeli dir. Cemre Gümeli 1991 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat ve Kültür yönetimi bölümünü bitirmiştir.

Çok fazla dizi Geçmişi Olmayan güzel oyuncuyu daha önce Tatlı İntikam dizisinde Simay karakteri olarak görmüş tanımış ve sevmiştik.

Yetenekli oyuncu 2010 yılında bale 2011 yılında ses eğitimi almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde medya ve iletişim sistemleri ine İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür yönetimi bölümlerini ikisini birden okumuştur. Haldun dormen’den oyunculuk eğitiminde almış kendini yetiştirmiştir.

Elimi Bırakma Dizi Kıyafetleri ve Markaları Fiyatları? Azra’nın Giydiği Kıyafetler

Televizyon ekranlarında daha çok yeni olan Cemre Gümeli aldığı eğitim nerede güvenerek izleyenlerin karşısında çıkmıştır. Sevilen bir karakter olmayı başarmış Şimdi ise elimi bırakma dizisinde Cansu karakterine Hayat verecektir. Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyor ve yeni projelerde de görmek istiyoruz.

Elimi Bırakma Azra Kim? Azra Güneş Gerçek Adı Oynadığı Diziler Sevgilisi

Tatlı İntikam dizisinde Hakan’ın eşini canlandıran Simay karakteri size oyuncuyu hatırlamanızda yardımcı olacaktır.

Comments are closed.