Dolunay Dizisi 9. bölüm Fragmanı-29 Ağustosta Neler Olacak?


Güncelleme: 22 Ağustos 2017 : 22:24
0

Dolunay dizisinin 29 Ağustos tarihinde 9.Bölümünde neler olacak? 9. Bölüm fragmanı ilgi ile takip ediliyor. Bakalım sevilen dizi Dolunay’ın gelecek bölümünde neler olacak?

Romantik-komedi türünde Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan dizi 10 bölümü geride bırakmaya hazırlanıyor. Oyuncuları, mekan seçimi ve hikayesi ile alışılmışın dışında bir dizi olmayı başaran Dolunay’da bakalım bu kaliteyi sürdürebilecek mi?

Dizimizin önceki bölümlerinde neler olmuştu? Mahkemedeki fotoğrafların yankısı sürerken Ferit ve Nazlı bambaşka sorularla boğuşurlar. Bundan sonra ne yapacaklar? Birbirlerine olan duygularını kabul edip devam mı edecekler yoksa hiç olmamış gibi mi davranacaklar?

Aralarında yaşananı anlamaya çalışırken beklenmedik bir gelişme bu bilinmezin ortasına bomba gibi düşer. Deniz için Nazlı hem çok yakındır hem de uzak. Bu mesafeyi kapatmak isteyen Deniz’in aklında başka planlar vardır.

Bunu yaparken Ferit’le yolları sık sık kesişecektir. Hakan ve Demet Bulut’un yasal vasileri olarak şirkete girmeye hazırlanırlar. Asuman ise Demet’in arkasında gölge gibi dolaşmaktadır.

Bakalım Ferit ve Nazlı arasındaki aşk Deniz engeline takılmadan mutlu sona ulaşabilecek mi? Yoksa Deniz, Nazlı’yı ikna etmeyi başarabilecek mi?

Fragman Güncellenecektir