Çukur’un Yeni Dövmesinin Anlamı Ne? Sembol Ne Anlama Geliyor?


Güncelleme: 12 Haziran 2018 : 12:57
0

Show Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Çukur’da unutulmayacak bir sezon finali yaşandı. Büyük kayıplar veren Çukur’da nefes kesen sahneler izleyenleri ekrana kilitledi. İdris Koçavalı Çukur’u Vartolu’ya bıraktı ve aksiyon dolu sahneler art arda yaşanmaya başladı. Ve sezon finalinde yaşanan kayıpların ardından Çukur’un yeni sembolü izleyenlerin dikkatini çekti. Çukur’un yeni sembolünün anlamı ne? Nasıl bir anlam ifade ediyor? 

Sezon finalinin ardından Çukur’un yeni sembolü; Çukur yıkıldı, oğlu Selim’in ihanetini öğrenen İdris Koçavalı, Çukur’u Vartolu’ya bıraktı, içinde ne çocuklar kaldı kardeşler.

Dizinin sezon finalinde yaşanacaklar günler öncesinden tanıtımlarda duyurulmuştu. Dizi beklentilerin oldukça üstünde bir sonla sezon finaline girdi. Selim, yaptığı ihanetin vicdan azabına dayanmadı ve bileklerini kesti. Medet kendini Vartolu için feda etti ve hayatını kaybetti.

Özellikle Yamaç ve Emrah dövüş sahnesini ekran başındakiler soluksuz izledi. Şaşkınlık yaratan sezon finalinin ardından izleyenler Çukur dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak sorularına yanıt aradı. Kahraman öldü, Selim kardeşini ve babasını sırtından vurdu, Vartolu’nun amacı Çukur’u ele geçirmek ve Koçavalı ailesini bitirmek, Cumali ailesine düşman bir şekilde geri döndü. Ortada bir çatı kaldı bir de Çukur.

Çukur dizisi sezon finalinde yaşananlar uzun süre hafızalardan çıkmayacak. Dizide fırtınalar üst üste koptu. Ve 2. sezona bomba gibi hazırlanacak. Dizinin yeni sezonunda izleyenlerin bütün soruları yanıt bulacak. Cumali daha önc de belirttiğimiz gibi yüzünü göstermedi. Cumali’yi 2. sezonda tanıyacağız.

Çukur’un yeni sembolünün anlamı ne sorusunu sizler için yanıtladık. Sizler sezon finalinde yaşananları nasıl buldunuz?