Çukur’dan Muhteşem Sezon Finali! 33. Bölüm Sezon Finalinde Kim Ölecek?


Güncelleme: 23 Mayıs 2018 : 11:20
2

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, sezon finaline 3 bölüm kala heyecanı zirveye taşıyan bölümlerle izleyicilerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Dizinin nasıl bir sezon finali yapacağı ise merak edilen en büyük ayrıntı. Sizler için Çukur dizisinin sezon finaline dair edindiğimiz kulis bilgilerini ve 33. Bölüm analizimizi paylaşıyoruz. En sonda söyleyeceğimizi en başta söyleyelim. Sezon finalinde önemli bir isim vurulacak! İşte dateylar…

Çukur dizisinde, mahalleye göz dikenlerin en önemli hedefi Çukur’un ele geçirilmesi ve beklide İstanbul’un suç potansiyeli en yüksek bölgesi üzerinden bir finans merkezi oluşturmak. Aslında Baykal’ın da istediği buydu. Bölgeye eroini sokmak istemesi ve diğer yandan da mahallenin bakir kalmış imar yapılaşmasına el atması bunun en önemli göstergesiydi. Ancak ömrü yetmedi. Şimdi ise meydan “evlatlara” kaldı. Peki evlatların amacı ney?

Evlatlardan Avukat Nazım bir nebze babasının yolundan gidiyor. Yine Çukur’a göz dikmiş ve oranın potansiyelinin farkında. Ancak bunu tek başına yapacak gücü yok. Yanına güçlü izimler lazım. İşte bu noktada üvey kardeş Emrah, Vartolu ve Selim biçilmiş kaftan. Bu 4 isminde odak noktası Çukur. Vartolu hala geçmişin intikamını almanın peşinde. Selim babasına olan kızgınlığından dolayı babası İdris’i Çukur’dan çıkartmanın peşinde. Emrah, babası Baykal ve Sena’dan dolayı Yamaç ve Çukur’la yolları kesişiyor. Avukat Nazım desen babasını sevmese de babasının yolundan kendi yöntemi ile gidiyor. Çukur’u almak onunda en önemli hedefi. Pekiiiiii, Çukur’u ele geçirme sürecinde, özellikle sezon finaline giderken birisi ölecek mi?

Dizinin son 3-4 bölümünü dikkatli izleyen seyirciler kimin vurulacağını az çok tahmin edebildiler. Evet isimleri alayım. İsim vermeden önce Selim’in İdris baba üzerindeki onu gönderme söylemi önceki bölümde dile getirildi. Vartolu Çukur’da ipleri yavaş yavaş ele alıyor. Yamaç ve diğerlerinin parasızlıktan Çukur’da ki hakimiyeti elden gidiyor. Böyle bir ortamda Yamaç ve İdris’in son bir hamlesi olacak. Son bir çırpınma ile kaybettikleri karizmayı yeniden kazanmak için atağa geçecekler. Bu olay dizinin 33. Bölümünde yani sezon finalinde yaşanacak. Peki neler olacak? Birisi ölecek mi?

Birisinin ölüp ölmeyeceğini söylemek şimdilik zor görünse de sezon finalinde izleyiciyi şok edecek bir gelişme mutlaka olacak. Bu gelişme genelde tüm dizilerde olduğu gibi bir çatışma ortamında birisinin vurulmasıdır. İzleyicinin diğer sezona dikkatini ve heyecanını yüksek tutmak için her dizi mutlaka şok edici bir sahne ile biter. Çukur’da da aynısı olacak ve birisi vurulacak. İşte o isim kim?

[kirmizitext]Çukur 2. Sezon Oyuncu Kadrosu, Yeni Gelen Oyuncular için tıklayınız[/kirmizitext]

Bu ismin kim olduğu ile ilgili küçük bir kulis bilgisi aldık ancak genel itibari ile kendi yorum ve analizlerimize bağlı kaldık. Siz değerli takipçilerimizden tahminleri alalım. Sizce Sezon Finalinde hangi isim vurulacak? Yeterli yorum gelirse analizimizi ve yorumumuzu paylaşıcaz. Hadi bakalım, parmaklar klavyeye. Çukur’a girmek kolay ama çıkmak zordur. Sıkıntı yoksa sıkıntı vardır. 🙂

Çukur 33. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)-Güncellenecektir

2 YORUMLAR

Comments are closed.