Çukur Yeni Sezon Yamacı Kim Kurtardı? Cumaliye Kim Getirdi?


Güncelleme: 18 Eylül 2018 : 00:03
5

Çukur ilk sezonu ile izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Yeni sezona damga vuran çukur dizisi ilk bölümü geride bırakırken bir sürü soru işareti ile izleyici baş başa bıraktı. Kara Kuzuların Dayağını yiyen Yamaç’ı Cumali’nin evine getiren kim, Yamacı kim kurtarıp Cumali’ye getirdi?

Bir yanda her şeyden vazgeçmiş, bütün suçu kendinde bulmuş, tek isteği şu an Sena’yı bulmak olan Yamaç var. Kendini suçlu hissettiği için tekrar Çukur’a dönmeye Kemal’in desteğiyle karar vermiştir. Diğer yanda kendini gizleyen ve Yamaç’a göstermek istemeyen Sena Aliço’ya yardım eder. Yamaç’tan vazgeçemese de onu bir türlü affedemediği için çevresindekilere yardım ederek bir nebze de olsa vicdanını rahatlatır.

Aliço ise kendi kabuğuna çekilmiş dışarı çıkmaktan bile aciz iken yine yamacın ve Sena’nın desteği ile dışarı bir adım atmıştır. Yamaç için bu bile başarırken Aliço henüz tam manası ile konuşmaktadır.

Saadet ise kapılar kapılar arkasında Kara Kuzuların himayesinde vartolunun onu kurtarmasını beklemektedir. Vartolu ile ise bir anlaşma yapmış Kara Kuzuların Sadete bırakacağını düşünürken karşısına Sena’nın çıkmasıyla bütün olayı değişir.

[kirmizitext]Yamaç, Vartolu ve Cumali Çukur’u Nasıl Geri Alacak? Eski Haline Dönecek mi? <<<tıkla[/kirmizitext]

Çukur yeni sezonda ana karakterlerin hepsi çıkmış sadece Celasun çıkmamıştır. Celasun ismi ilk sahnelerde geçse de kendisi henüz ortaya çıkmamıştır. Herkes Yamaç’ı kurtaran kişinin Celasun olduğunu düşünse de ki bizde öyle sanmıştık, Yamaç’ı kurtaran kişi Selim’dir.

5 YORUMLAR

  1. Aliço’dan da sürpriz bekliyorum açıkçası …o da normale dönecek bence o da olabilir bakalım

Comments are closed.