Çukur Sezon Finali Saadet Öldü mü? Sadiş Diziden Neden Ayrıldı?


Güncelleme: 9 Haziran 2018 : 00:32
1

Çukur sezon finalini bomba gibi bir giriş yaptı. Sezon finali fragmanında Vartolu bir bebeği olacağını. Hatta Sadiş ve Vartolu’nun bir oğlu olacaktı. Sevinçten çılgına dönen Vartolu heyecandan ne yapacağını bilemedi Medet le dertleşti ve mutluluğunu paylaştı. Fragmanın sonunda bir çığlıkla yerinden irkilen Vartolu Saadete ne olduğunu merak etti ve koşarak ona doğru ilerledi. Peki Sadiş öldü mü intihar mı etti Saadet diziden neden ayrıldı?

Bir sezonu geride bırakan Çukur her bölümü ile izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Sezon finaline girecek diye üzülen izleyiciler son bölüm de beklenmedik olaylar ile karşılaştılar.

Bir yanda Selim’in ihaneti öğrenilirken Diğer yanda yamacın kahru perişan hali yürekleri dağladı. Sena ise içinden çıkılmaz bir duruma düştü. İdris koçovalı ise ne yapacağını bilemez halde düşüncelere daldı. Son bölümü ile nefesleri kesen çukurda sadiş’e ne olduğu ise merak konusu oldu.

Çukur Saadet ölecek mi konusuna Gelecek olursak bizce Saadet Ölmeyecek sezon finalini canlı tutmak izleyicileri yeni sezona hazırlamak adına yazılmış bir senaryo. Saadet ölmeyecek, hamile olduğu için ve bunu kimseye söyleyemediği için intihar girişiminde bulunmuş olabilir. Ancak bu düşük bir ihtimaldir. Senaryo gereği senarist izleyicinin merakını yüksekte tutmak için Sadiş birileri tarafından darp edilir.

Vartolu koşarak eve gelir ve evin dışında Sadiş’i görür. Fragmanda dikkat edilirse Vartolu daha eve girmeden evin dışında gördüğü manzara karşısında şok geçirir. Sadiş’i bazı adamlar kaçırmak için gelmiş ve onları görmüş olabilir. Yada Sadiş’e zarar vermiş olabilirler. Vartolu’nun feryatlarından anlaşılıyor ki Sadiş zarar görmüş bir şekilde evin dışında yerdedir.

[kirmizitext]Çukur’dan Muhteşem Sezon Finali! 33. Bölüm Sezon Finalinde Kim Ölecek? için tıklayınız[/kirmizitext]

Comments are closed.