Çarpışma Dizisi Tunç Kimdir? Rol Aldığı Diziler?


Güncelleme: 21 Ocak 2019 : 11:56
0
Tolga Güleç

Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Ali Aydın’ın senaryosunu, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği başrolde Kıvanç Tatlıtuğ Ve Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı Çarpışma dizisi 3 haftalık aranın ardından kaldığı yerden devam ediyor.

Dizinin yeni bölümünde Tunç karakteriyle konuk olacak oyuncu kim? Detaylar haberimizde..

Çarpışma 6.Bölüm Özet! Neler Yaşanmıştı?

Galip’e çok öfkeli olan Zeynep, yıllardır içinde biriktirdiği nefreti onun yüzüne haykırırken, Adalı’yı polis olduğu için terk ettiğini ve onu hep sevdiğini de itiraf etti. Adalı bu anlara kulak misafiri oldu ve Zeynep’in gerçekte kendisini neden terk ettiğini öğrendi.

Kerem, Cemre’nin başına silah dayayan Yakup’un üzerine atıldı. İkili boğuşurken silah patladı ve Kerem vuruldu. Cemre Demir’e haber verdi. Cemre ve Demir Kerem’i, onun Cemre’yi bıçakladığı villaya getirdiler. Cemre’nin dışarı çıktığı bir sırada, Demir Belma’yı aradı ve Kerem’i ölüme terk edeceğini ağzından kaçırdı. Demir’in konuşmasını duyan Kerem gizlice evden çıktı ve Kadir’in evine geldi. Yarası ağır olan Kerem yere yığıldı.

Demir Cemre’ye, Selim’in Veli’nin avukatlığını yaptığını söyledi. Cemre Selim’in karşısına çıktı ve ondan hesap sordu. Diğer yanda, Meral Cemre’ye ulaştı ve ikili buluştu. Meral Cemre’nin varlığını bildiği ama görmediği videodaki görüntüleri ona izletti. Cemre, Belma ve Demir’in ihanetini kendi gözleriyle gördü.

Geçmişte Adalı, Veli’nin uyuşturucu işine bulaştığını öğrendi ve ona suçüstü yaptı. Veli, Adalı’ya teslimatı zamanında yapamazsa ailesinin katledileceğini söyledi. Bu sırada Kadir, bir anlığına silahını hedefindeki Veli’den uzaklaştırdı. Veli bu fırsatı değerlendirdi ve kaçtı. Ailesinin katledileceğini bilen Veli, süratle evine ulaşmaya çalıştı. Aynı anlarda Kadir de Veli’nin evinin yolunu tuttu. Ama ne Kadir ne de Veli, katillerden önce eve yetişemedi. Veli’nin babası, annesi, kız kardeşi ve erkek kardeşi katledildi. Veli bütün ailesini, her şeyini kaybetti ve bunun sorumlusu olarak da Kadir’i gördü. Adalı, Veli’yi alt etmeyi planladığı oyununa Zeynep ve Galip’i de dahil ederek harekete geçti. Kadir, Haydar’dan operasyonun gizli tutulmasını istedi. Haydar büyük bir hata yaptı ve Kadir’in ekibini operasyona zamansız bir şekilde dahil etti. Haydar’ın hatası pahalıya patladı ve Kadir’in planı açığa çıktı. Veli, Zeynep ve Galip’i avucunun içine aldı. Adalı’nın önüne de büyük bir engel çıkardı. Veli, Aylin’in yaşaması için Zeynep’e Galip’i öldürmesi gerektiğini söyledi. Zeynep bunu şiddetle reddetse de Veli, Zeynep’in eline bir silah verdi. Silahı onunla birlikte tuttu, tetiği Zeynep’le birlikte çekti ve Galip vuruldu. Adalı’nın, Veli’yi alt etmek için kurduğu oyunun tutmadığı ve Veli’nin, Galip’i Zeynep’e öldürterek Adalı’ya ağır bir yara verdiği bölüm finalinde kelimenin tam anlamı ile nefesler tutuldu. Veli’nin Adalı’yı bir kez daha sevdikleri üzerinden vurması, Adalı şimdi ne yapacak, Zeynep ile Aylin’e ne olacak sorularını akıllara getirirken Adalı ile Veli arasındaki savaşın bundan sonra nasıl bir seyir alacağı da merak konusu oldu. Adalı – Veli savaşında şimdi neler yaşanacak? Veli’nin elindeki Zeynep ve Aylin’in başına ne gelecek? Kerem’e ne olacak? Demir ve Belma’nın ihanetini öğrenen Cemre ne yapacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Çarpışma’nın yeni bölümünde yanıt bulacak.

Çarpışma Dizisi Tunç (Tolga Güleç) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

20 Eylül 1981 İzmir doğumlu olan Tolga Güleç, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat dalı mezunudur. Rol aldığı diziler Büyük Buluşma, Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Gece Gündüz, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Adını Kalbime Yazdım, Hayat Ağacı, Poyraz Karayel, Son Çıkış ile Fazilet Hanım ve Kızları olmuştur.