Çağla Şimşek: “hiç aşk yaşamadım, aşıkta olmadım”

Ferhat ile Şirin isimli sinema filminin başrol oyuncusu Çağla Şimşek merakla beklenen sinema filmi ile ilgili bazı demeçlerde bulundu. Genç ve başarılı oyuncu hiç aşık olmadığını ve rolünü içgüdüsel olarak oynadığını söyledi.

Efsane aşk Ferhat ile Şirin yeniden sinemaya uyarlandığı haberleri daha önce söylenmişti. Çekimleri Amasya’da başlayan ve Çorum’da biten “Ferhat İle Şirin” isimli dramatik sinema filminin Aralık ayında vizyonda olacak.

Sinamaya uyarlanan Ferhat İle Şirin isimli  sinema filminin başrollerini beyaz perdenin usta jönlerinden Tolga Yüce ve ekranların ünlü ismi Çağla Şimşek paylaşırken bu yılın en güzel hikayesi Aralık ayında beyaz perdede olacak iddiasında bulundular.

17 yaşına “Ferhat İle Şirin” isimli sinema filmi çekimleri sırasında sette giren Çağla Şimşek “Hiç bilmediğim bir duyguyu oynadım, hiç aşk yaşamadım, aşıkta olmadım. Senaryoyu okuyunca bu büyük aşkı içgüdüsel olarak yorumladım.

Yaşamamış biri olarak oyunculuğumla aşka derin bir yorum kattığımı düşünüyorum. Sevenlerimiz ve sinema severlerin mutlaka izlemesi gereken bir projeye imza attık” dedi. Aralık ayında sinema severlerle buluşacak olan “Ferhat İle Şirin” isimli sinema filminin yüksek gişe yapması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın