Bedesten Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterler


Güncelleme: 14 Mayıs 2018 : 15:46
2

Atv, yaz sezonuna hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Sezon dizilerinin final yada sezon finali yapmasının ardından oluşan boşluğu yine iddialı yapımlarla doldurmaya kararlı olan Atv, Bedesten isimli dizinin yayın haklarını satın aldı. Farklı hikayesi ve sıra dışı konusuyla izleyenleri ekrana kilitlemeyi planlayan Bedesten Oyuncu kadrosunda kimler var? Makedonya’da yaşanmış bir hikayeden yola çıkarak televizyona uyarlanacak Bedesten Oyuncu kadrosu, karakterleri ve konusu haberimizin detaylarında.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre NTC Medya bu dizi için özel bir ekip ve oyuncu kadrosu hazırlıyor. Dev prodüksiyonlu ve kurgulu bir projenin yaz aylarında ekrana gelmesi için çalışmalar hızla sürdürülüyor. Makedonya’da yaşanmış ve dillerden dile dolaşan etkili bir hikaye ekranlara uyarlanacak. Ve gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla farklı bir hikaye izleyeceğiz.

NTC Medya, Kırgın çiçekler, Aşk Ve Mavi, Adı Zehra, Bedel ve Kaçak Gelinler gibi bir çok başarılı dizi projesini hazırlayan ve izleyicisiyle buluşturan bir yapım şirketi. Yaptığı diziler genellikle geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başarıyor. Atv bu yıl dizi konusunda nokta atışları yaparak diğer kanallara fark atmayı başardı. Bedesten isimli dizinin de aynı başarıyı yakalayacağını düşündüğü için NTC medya kanal arayışına girmeden kendi adresini buldu.

Atv, Bedesten oyuncu kadrosu, karakterleri ve konusu şimdiden izleyenler tarafından araştırılmaya başladı. Bedesten dizisi oyuncu kadrosu açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.

İsmiyle dikkat çeken Bedesten dizisinde sizler hangi oyuncuları görmek istersiniz? 

2 YORUMLAR

Comments are closed.