Barış Arduç Yeni Dizisi Ne Hangi Kanal Da Ne Zaman Başlayacak 2017-2018


Güncelleme: 23 Ağustos 2017 : 19:45
71

Barış Arduç Yeni Dizisi Ne Hangi Kanal Da Ne Zaman Başlayacak 2017-2018

Kiralık Aşk dizisinde zirve yapan yakışıklı oyuncu Barış Arduç bu sezon hangi dizide rol alacak büyük merak konusu. Star tv ekranlarında yayınlanan ilk sezonu ile ekranları kırıp geçirirken ikinci sezonun da maalesef aynı başarıyı yakalayamadığı için erken final yapma kararı alan Kiralık Aşk’tan sonra Barış Arduç yeni projesinin anlaşmasını yaptı bile. Kiralık Aşk bitmedn aynı yapım şirketi ile anlaşmaya varan barış arduç yeni sezonda da romantik komedi tadında bir dizide rol alacak.

Yakışıklı oyuncunun yeni dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Yaz döneminde çekimlerine başlanacak olan dizinin Eylül ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. Cast çalışmaları devam eden dizinin oyuncuları netleştikçe sayfamızdan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.büyük ilgi göreceğinden hiç şüphemiz yok.

Barış Arduç’a yeni dizisinde eşlik edecek başrol oyuncusu henüz netleşmedi.Ancak Serenay Sarıkaya ile anlaşmaya varılmak üzere olduğu kulağımıza gelen söylentiler arasında. Dizide rol alması düşünülen diğer bir isim de Özge Namal iki isimde oldukça iddialı ama dizide ki uyumları nasıl olur bilemiyoruz.

Barış Arduç’un yeni dizi projesi ile ilgili soru işaretleri devam ederken hayranlarını çok sevindirecek bir haber geldi. Ünlü oyuncu Kiralık Aşk dizisinde başrolü paylaştığı Elçin Sangu ile aynı filmde yer alacak!

Sizce Barış Arduç yeni dizisinde kiminle rol almalı kiminle oynasa daha güzel olur yorumlarınızı bekliyoruz

71 YORUMLAR

  1. Bence Elçin olmalı mantıklı olan bu ama oda Enginle başrol oynayacak ikisinide izlemişim

  2. Elçin sangu olsun çünkü o olursa diziizlenme rekoru kirar elçin ve baris cok yakisiyorlar cokkkkkkkk

Comments are closed.