Adını Sen Koy 5 Mayıs Özet.165.Bölüm Neler Olacak?


Güncelleme: 3 Mayıs 2017 : 19:19
5

Hafta içi her gün ekranlarda olan Adını Sen Koy finale doğru tüm hızıyla gidiyor.Sezon finali yapacak olan dizinin sevenlerini her geçen gün daha da heyecanlanıyor. Adını Sen Koy 5 Mayıs Özeti ve ipuçları  ve 165.Bölüm Neler Olacağı sizler için haberimizde olacaktır.

Adını sen Koy da bu hafta beklenen evlilik teklifinin hala olmamış olması sevenlerini üzdü.Herkesin merakla beklediği o sahne ne zaman gelecek diye herkes heyecanla bekliyor.Birbirini seven bunu gözleriyle bile birbirlerine anlatmayı becerebilen çift neden hala bunu dillendirmedi merak konusu oldu.

Birbirlerine aşkla bakan çift Ömer Zehra için sevenleri artık beklemek istemiyor.Senarist ise sezon finalini öyle bir yapmak istiyor ki herkesin Adını Sen Koy tadı damağında kalsın.Bu haftayı evlilik teklifiyle mi bitirmeli yoksa biraz daha heyecan katmak için beklemeli mi siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

 

5 YORUMLAR

  1. Sezon finalinde ya cevriye hala ya da ömerin annesi kaçırılır bir onlar kaldı kacirilmadik. Şimdi hak geçmesin nasıl olsa senaristler dönüp dolaşıp birini kaçırttılar. Başka bir sey beklemeye gerek yok.

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz