Adını Sen Koy 30. Hafta TÜYOLARI (10-14 Nisan)


Güncelleme: 7 Nisan 2017 : 22:23
6

Adını Sen Koy 30. Hafta TÜYOLARI (10-14 Nisan) tarihlerinde sitemizde olacak. Ömer ve Zehranın yemekte biraraya gelmemesi Alevin ihtirası izleyicileri çıldırttı bu hafta sonu. Ancak ben farklı düşünüyorum. Aleve kızmıyorum ben, siz de kızmayın. Çünkü Alev zehranın üzülüp ağlamasına sebep oldukça Ömer zehranın kalbini kazanmak için daha çok uğraşacak yani Alev aslında bu yaptıklarıyla Ömer – Zehra aşkını güçlendiriyor..

Ömer Zehra’yla gideceği yemeğe Alev’in oyunu yüzünden gidememiş bununla da kalmayan Alev Ömer’in telefonuyla gelerek Zehraya görünmüş ve akşam Ömer’in kendisiyle kaldığını söyleyerek adeta Zehrayı çıldırtmıştı.. Tüm bu yaşananlardan sonra Zehra hem çok üzülmüş hemde incinmiştir.

Ömer ise ondan özür dileyemeden Zehra mahalleye babasının yanına dönmüştür. Ömer Zehra’nın arkasından mahalleye gitse de Zehra onunla dönmemiş ve bu durum Ömeri de Zehrayı da iyice üzmüştür. Ömer ise Zehra ile olan ilişkisini bilerek zarara uğratan, daha doğrusu ikisini ayırmaya çalışan Aleve karşı tüm kredisini doldurmuş adeta onu artık muhatap almamaya başlamıştır.

ADINI SEN KOY 30. HAFTA 1. TÜYO: Ömer Zehra ile olan ilişkisinin sekteye uğramasının acısını Alevden çıkaracak. Sert kararlar alan Ömer Alevin yeni bir eve taşınmasını isteyecek. Böylelikle Alevi konaktan uzaklaştırıp Zehra ile mutlu olmanın yollarını arayacak.

ADINI SEN KOY 30. HAFTA 2. TÜYO: Zehra Ömere çok kırılmıştır. Ömerin Alevin tüm oyunlarına boyun eğmesi sessiz kalması onu artık konaktan uzaklaştıracak bir gelişme olacaktır. Zehranın ilk işi Salimin evine gitmektir. İşten ayrıldığını söylemese de aklındaki plan odur. Artık o konakta duramaz çünkü.

ADINI SEN KOY 30 HAFTA 3. TÜYO: Alev Zehranın konaktan gitmesine çok mutlu olmuştur. Zehranın gitmesi ile artık Ömerin kendine kaldığını düşünür. Ancak Ömerin sert tavırları karşısında konaktan uzaklaşmamak için yeni bir plan yapar. Alev yeni planı ile Konakta kalmayı garantilemiştir bile.

ADINI SEN KOY 30 HAFTA 4. TÜYO: Hilmi Yılmaz Uçak olayını devam ettiren ve soruşturan Ömeri bu olayın üstüne gitmemesi için uzaklara kaçırır. Abant gölündeki ormanlık araziye kaçırılan Ömer burda Hilmi Yılmazın adamları tarafından çok zor şartlarla mücadele etmek zorunda kalır. Hilmi Ömeri öldürmek yerine ona iyi bir ders verme niyetindedir.

ADINI SEN KOY 30 HAFTA 5. TÜYO: Ömeri kurtarmaya Zehrada gelmiştir. Ormanlık alanda Ömeri bulan güvenlik ekibi Ömer ile Zehrayı başbaşa bırakır. Ömer kendini affedecek olan Zehraya öyle bir teklifte bulunacak ki izleyenler çok mutlu olacak. Ömerin Zehraya teklifi ne olacak sizce?

Yeni tüyolar birazdan… Hilmi Yılmazın son durumu, Alevi bekleyen tehlike, Mertin yeni kararı, Demir Amerikadan hangi kararla dönecek? Birazdan yazmaya devam edeceğiz..

6 YORUMLAR

  1. Artık zehra’m ile Ömer kavussun demir lütfen gelsin zeramin kıyafeti degissin tabi omerinde kıyafeti degissin coook seviyorum bu diziyi lütfen bitmesin iyi geceler

  2. Ömer merte gerçeği söyledi inşallah mert arkadaşının aşkına bakmaz bizim Türk adetine yakışmaz bu diziyi gençlerde izliyor onlara kötü örnek olmasın trt buna izin verirse çocuklarımız normal bir şey gibi algılar lütfen artık ömer de Zehra sına sahip çıksın demir dönsün diziye çok yakışıyor artik mutluluk istiyoruz alevin yaptıkları da birer birer çıksın her defasında üstü ortumemeli çünkü dizimiz diyer ülkelerde de izleniyor Zehra ve Ömer i daha fazla görmek istiyoruz

  3. Tüyolara inanamıyorum hala alev diyorsunuz. Senaristler yeter artık sesimizi duyun. Biz izleyiciler bu kadar aptal değiliz. Lütfen senaristlere iletin. Yoksa diziyi Protestan edecegiz

  4. Hic bir teloifi olmicak bizi oyalamak hosznuza gidiyor bekledigimiiz guclu aski vermemek icin yalan yanlis fragman yaziyorsunuz ki bekleyelim izleyelim.hani harika bi yemek olucakdi tehra ömerin seni seviyorum denesine utanacak di mahf edduniz haftamizi agzimizin tadini kacirmayi biliyor sizin ekib

Comments are closed.