Adını Sen Koy 288. 289. Bölüm Özeti ve Tüyoları (21-22 Şubat)


Güncelleme: 15 Şubat 2018 : 11:13
2

Adını Sen Koy 288. Bölüm özeti ve tüyolarını haberimizde takip edebilirsiniz. Bir önceki Pazartesi ve Salı gününü özetini buradan okuyabilirsiniz. Adını Sen Koy 288. Bölüm özeti, Adını Sen Koy 289. bölüm Özeti ve Tüyoları (21-22 Şubat) sizler için sitemizde. 21 şubat çarşamba ve 22 şubat perşembe ekranlara gelecek olan 288. bölüm ile 289. bölüm tüyoları ve özeti. 19 şubat ve 20 şubat günlerinde yayınlanan 286 ve 287. bölüm özetlerini buradan okuyabilirsiniz.

Dizimizde en çok sevdiğimiz yön kesinlikle güzel aile bağları. Her iki tarafta da o kadar güzel bağlar var ki bu bağlar için kan bağına da gerek yok üstelik. Konakta Cevriye Halamız’ın varlığı, ailenin en güzel üyelerinden oluşu, Hediye’nin Ayşe ve Ömer’e adeta bir anne oluşu, çalışanlarını evin bireylerinden ayırmayan konak ahalisi; mahallede Salim’in babalığı, sadece Zehra’ya değil Koray’a, Sabah’a, Ati’ye yaptığı babalık, Şükran’ın sevgi bağlarıyla ailenin bir üyesi oluşu. Sanki ailenin gerçek bir parçasıymış gibi hissettiren sıcaklığı ve gördüğü güzel karşılık ve şimdi gördüğümüz bu iki güzel ailenin yine güzel birleşimi.

Dizimizi işte bu yüzden çok seviyoruz, sevgiyi gösterişi için, hissettirdiği güzel duygular için. Kervancıoğlu konağının sakinleri ile Kaya ailesi ve çevresindeki güzel insanların oluşturduğu bu güzel aileye bakınca en önemli şeyin sevgi olduğunu anlıyoruz. Ne kan bağı ne para ne pul ne soy ne sop; önemli olan yürekten sevmek. Sevgi, saygı, anlayış vb güzel duygu, davranış ve erdemler her daim bizimle olsun, birbirimize hep sevgiyle yaklaşabileceğimiz, yürekle birleşebileceğimiz insanlarımız olsun inşallah.

Böyle şeylere önem vermek aslında genel itibari ile yanlış. Neden, çünkü sevgiyi zamana, mekana, kişiye sıkıştırmayı doğru değildir.  Ama geçtiğimiz hafta malum sevgililer günüydü ve onun akabinde bu yazıyı denk gelince, asıl sevginin yürekte başlayıp yürekle yaşandığını düşündüğümü söylemek, güzel yürekleriniz için bir kez daha teşekkür etmek istedik.

2 YORUMLAR

  1. Dizihaberci.com Emekdaşlarının Bütün Kadınların 8 Mart Kadınlar Bayramın Tebrik Edirem ?DİZİHABER .tv ?Emekdaşlarının Bütün Üzvülerin ve ❤️GÜLAY ❤️Ablanı Tebrik Edirem Her An Melekler Sizderi Kötülüklerden Korusun Amin Müyen Sebeblerden Dolayı ?DİZİHABER?Seyfesine Daxil Ola bilmirem Meni Af Edin

Comments are closed.