Adını Sen Koy 22-23-24-25-26 Mayıs 176. ve 180. Bölüm Tüyoları ve Özetleri


Güncelleme: 30 Mayıs 2017 : 17:02
3

Her bölümü ile ekranların vazgeçilmezi olmayı başaran günlük dizilerin en çok izlenenleri arasında olan Adını Sen Koy son haftaya ya girdi. Adını Sen Koy’u bu hafta heyecan dolu sahneler bekliyor. Sezon finali ile ilgili ayrıntıların hepsini haberimizde bulacağınızdan hiç şüphe etmeyin. Tüm ayrıntılar için dizihaberci.com adresini takip etmeyi unutmayın.

Adını Sen Koy 22-23-24-25-26 Mayıs 176. ve 180. Bölüm Tüyoları ve Özetleri, Sezon Finali ile ilgili tüm ayrıntılar, Ömer ve Zehra yı neler bekliyor?, yeni sezonda neler yaşanacak gibi soruları buradan takip edebilirsiniz.

Her bölümde olduğu gibi Alev yine hırslı yine öfkesini yenemediği için yanlışlıkların içinde olmaya devam ediyor. her zamanki gibi Zehra’yı yermeye Ömer’i kıskanmaya devam ediyor. Fakat tüm bunların karşısında karşılaşacağı tepki her zaman ki gibi Ömer’den gelir. Ömer den aldığı tepki ile biraz kendisine çeki düzen vermeye çalışsa da eski haline dönmesi zaman almaz.

Öte yandan Zehra ile anlaşmalı evlilik yapmış olsa da bu evlilik bir oyun olsa da Ömer artık bu oyuna bir son vermek istiyor. Artık bu evlilik işini oyundan çıkararak gerçek bir aile olmak istiyor. Ama bunun için öncelikli hedef evlenme teklifinin yapılmasıdır.Peki sezon finaline girmeden Zehra dan beklediği cevabı alabilecek mi merak konusudur.

Hilmi’nin boş durmayacağı bir sezon finali için çalışmalarının olduğunu öğrendik. Ömer sevdiği kadına adım adım yaklaşmaya karar vermişken Hilmi’nin intikam ateşi de günden güne alevlenmeye devam ediyor.

Sezonu Hilmi ile kapanacağı ise gelen haberler arasında.Fakat henüz Hilmi’nin neler yapacağı ile ilgili net bilgiler yok. Bilgilerimiz güncellenecektir. Ayrıntıları dizihaberci.com adresinden takip etmeye devam edin.

 

3 YORUMLAR

Comments are closed.