4 Aralık Kadın Dizisinde Çalan Şarkı Ne? Kadın Dizisinde Çalan Şarkının Sözleri


Güncelleme: 6 Aralık 2018 : 02:18
0

Fox tv ekranlarında Salı günü izleyiciler ile buluşan Kadın dizisinin 4 Aralık Salı günü yayınlanan bölümünde çalan şarkının adı ne?

Kadın dizisinde çalan şarkı ne? Kadın dizisi 42. bölümde çalan şarkı ne? Kadın dizisi son bölümde çalan şarkı ne? Kadın 42. bölümde çalan şarkının sözleri? Kadın dizisinde çalan şarkılar? Kadın dizisi son bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor? Kadın son bölümde çalan müzik ne? Kadın 42. bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor?

Başrollerinde Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Şerif Erol ve Bennu Yıldırımlar gibi önemli isimlerin rol aldığı Kadın dizisinin 42. bölümü 4 Aralık Salı günü Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Fox tv’de yayınlanan Kadın dizisinin 42. bölümünde hangi şarkılar çaldı?

4 Aralık Salı günü Fox tv’de yayınlanan Kadın dizisinin 42. bölümünde çalan şarkının adı Selvi Boylum Al Yazmalım. Selvi Boylum Al Yazmalım şarkısını Jehan Barbur seslendirmekte.

Jehan Barbur kimdir? Selvi Boylum Al Yazmalım Şarkısını Kim Söylüyor? Kadın dizisi Selvi Boylum şarkısını kim söylüyor?

İşte Kadın dizisinde çalan ve Jehan Barbur tarafından seslendirilen Selvi Boylum Al Yazmalım şarkısının sözleri

SELVİ BOYLUM AL YAZMALIM ŞARKI SÖZLERİ

Tuttum elini
Sıcacıktı
Yüreği derindeymiş gibi
Götür beni
Deli oğlan
Sevdiğime yol versin
Bu dağlar bu taşlar
Rüzgarlı ovalar
Dağılan yağmurlar
Al yazmam serde
Gönlüm başka elde
Sevmek dostluktur dilde…

Sevgi neydi
Sevgi emekti
Uçuşan yaprak
Boş bir salıncak

Senden başka
Yok hiç kimse
Düşerim dara
İçim yara

Gelirim ardı sıra
Dön bak bana
Yoksan boştur Asya
Gelirim ardı sıra
Dön bak bana
Yoksan yoktur Asya…

Nakışladı kamyonunu
Kırmızıdandı yavuklusu
Götür beni
İstanbullu
Annem duyarsa duysun
Bizi saklar dağlar
Taştan bu ovalar
Dağılan yağmurlar hey
Al yazmam serde
Gönlüm başka elde
Sevmek dostluktur dilde
Sevgi neydi
Sevgi emekti
Uçuşan yaprak
Boş bir salıncak
Senden başka
Yok hiç kimsem
Düşerim dara
İçim yara
Gelirim ardı sıra
Dön bak bana
Yoksan boştur Asya
Gelirim ardı sıra
Dön bak bana
Yoksan boştur Asya…
Yoksan yoktur Asya…

JEHAN BARBUR KİMDİR?

Jehan Istiklal Barbur 12 Nisan 1980’de Lübnan/Beyrut’ta dogdu. Hıristiyan Arap asıllı Türk şarkıcı-şarkı yazarıdır. Ailesi iç savaş sebebiyle Jehan Barbur henüz 2 yaşındayken Lübnan’dan İskenderun’a göç etti. Beyrut’ta doğduktan sonra tüm çocukluğu İskenderun’da geçmiştir. İlk ve orta eğitimini İskenderun’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için 1998 yılında Ankara’ya gitmiştir.

BÜLENT ORTAÇGİL SAYESİNDE TANINDI

Üniversiteden mezun olduktan sonra profesyonel müzik hayatına adım atmak için İstanbul’a yerleşti. Aynı mekanda dört yıl boyunca performansını sergiledi. Burada devam ettiği süre boyunca kendisine ait bir hayran kitlesi oluşturdu. Bu sırada evine amatör bir stüdyo kurması ile şarkı sözleri yazmaya başladı. Daha sonra bir arkadaşı aracılığıyla Bülent Ortaçgil ile tanıştı.

Demolarını dinledikten sonra Bülent Ortaçgil sözlerini beğendi ve albüm çıkarması gerektiğini söyledi. Altı aylık bir stüdyo çalışması sonucunda ilk albümü Uyan, iki bin adet kopya ile piyasaya sürüldü. Albümü yayınlandıktan sonra “Gidersen”, “Leyla” ve “Neden” gibi şarkıları bazı müzik kanallarının Top 10 listelerinde birkaç hafta zirveye çıktı.

DİZİ MÜZİKLERİ DE YAPTI

Asi ve Sır Gibi dizileri için şarkı seslendirdi. Gece Sesleri dizisinin şarkılarından birini Özgür Çevik ile birlikte söyledi. Zuhal Olcay’ın Aşk’ın Halleri albümünde yer alan “Şermin” adlı şarkının sözlerini yazmıştır.