Zor Sevda 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı 3 Mayıs çarşamba tüyoları


Güncelleme: 28 Nisan 2017 : 17:29
5

İşte yep yeni bir dizi ve yeni bir hindistan klasiği.. Kanal 7 de ekrana gelen yeni hint dizisi Zor Sevda 3. Bölüm Özeti Fragmanı 3 Mayıs çarşamba akşamı kaldığı yerden devam edecek. Zoya ve Asaf aşkı dizinin ana teması degerli izleyicilerimiz..  Zoya ve Asafın başından geçen herşey dizide işlenecek.

Zor Sevda 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı 3 Mayıs çarşamba tüyoları: Bir yandan geleneklerine ve inandığı değerlere sıkı sıkıya bağlı Asaf, diğer tarafta modern bir hayatın içinden gelen Zoya… Başrollerini Surbhi Jyoti ve Karan Singh Grover’ın paylaştığı Qubool Hai – Zor Sevda dizisi; iki farklı hayatın birleştirdiği Zoya ve Asaf’ın aşk hikâyesi anlatılıyor.

Zoya, anne ve babasından ayrı Amerika’da büyümüş, kendi adetlerine uzak Batılı bir kızdır. Asaf ise dinine ve geleneklerine bağlı Hintli Müslüman bir ailenin oğludur. Hindistan’a hiç görmediği anne ve babasını bulmak için gelen Zoya, hayatının aşkı ile karşılaşacağından habersizdir. Zoya, Asaf’ın sert ve soğuk tavırlarına kızsa da içten içe hoşlanmaya başlar. Aşka inanmayan Asaf’ın ise kalbini Zoya’nın sevgisi yumuşatacaktır.

Dizimizin fragmanı ve özeti güncellenecektir. Zor Sevda 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı 3 Mayıs günü burda olacak:

5 YORUMLAR

Comments are closed.