Türk Malı Dizisi 25 Haziran Var mı Yok mu? Özet ve Fragmanı


Güncelleme: 24 Haziran 2017 : 00:30
0

Sevilen dizi Türk Malı yeniden ekranlara merhaba dedi. Sevilen dizi Türk Malı‘nın Ramazan Bayramının ilk günü olan 25 Haziran Pazar günü yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilmeye başlandı. İşte detaylar.

Erman Kuzu, postacılık görevinden zorunlu emekli olduktan sonra, özel halk otobüsü şöförü olarak çalışmaya başlamıştır. Abiye, Erman’ı boşayıp, evden gönderdikten sonra, çocuklarının da kendisine sırt çevirmesinden sonra yalnız başına kalan Erman, küçük bir motel odasında yaşamaya başlamıştır. Erman Kuzu’nun maceralarını konu alan Türk Malı dizisi bayram da olacak mı? Var mı Yok mu?

Evsiz ve parasız kalan Erman amca oğlunun yanına gider ve bir anda kendisini büyük bir malikanede zengin bir yaşamın ortasında bulur. İşte o anda komik olaylarda başlar.

Türk Malı dizisinin 25 Haziran Pazar günü yayınlanıp yayınlanmayacağı şuan netlik kazandı. Sevilen dizi Türk Malı’nın bayramın birinci günü olan 25 Haziran Pazar günü yayınlanmayacağı duyuruldu. Dizi 2 Temmuz Pazar günü ekranlara gelecek.

İsterseniz Türk Malı dizisinde önceki hafta neler yaşandı bir hatırlayalım. Eymen Kuzu’nun kötü kalpli nişanlısı Şehnaz, Bakiye’yi evden göndermek için yeni bir plan yapıyor ve Bakiye’nin “sahte dadı” olduğunu söyleyerek, o’nu işten attırmaya çalışıyor. Bakiye, çocuklarla vedalaşırken; Erman, Bakiye’nin yardımına yetişiyor ve o’nun sevgilisi olduğunu söyleyerek o’nu kurtarıyor.

Yan komşular Bahattin ve Şaduman cephesinde de sular bir türlü durulmuyor. Seksi ve güzel Valeri’yi kendi evine transfer etmeyi kafaya takmış olan Bahattin, kendi hizmetçileri Hidayet ile Erman’ın aralarını yapmak için bahçede bir mangal partisi düzenliyor. Ama bütün komşular aynı partiye doluşunca, işler hiç de planladığı gibi gitmiyor.

Diğer yan komşular, modern çiftimiz Onur ve Deren, Kuzular’a karşı “site içi ittifak arayışına” girişiyorlar ve Bahattin-Şaduman çiftini kendi yanlarına çekmek için onlar’la yakınlaşmak istiyorlar; ama bir kez daha bu planları kendi ellerinde patlıyor.

Türk Malı Dizisi 5. bölüm Fragmanı çok yakında haberimizde olacaktır.