Türk Malı 6. Bölüm Özeti ve Fragmanı-9 Temmuzda Neler Olacak?


Güncelleme: 2 Temmuz 2017 : 19:10
0

Star Tv de ekranlara gelen Türk Malı dizisi yeni oyuncular ve yeni bir hikaye ile sevenlerini tekrar ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Bakalım Erman Kuzu’yu 6. Bölümde ne gibi gelişmeler bekliyor.

Türk Malı dizisinin önceki bölümünde neler yaşandı. Erman Kuzu çocukların dadısı Bakiye’yi kurtarmak için onun sevgilisi rolüne girer.

Erman Kuzu ve çocukların dadısı Bakiye, Şehnaz’a karşı evi ve çocukları koruma mücadelesine devam etmektedir. Şehnaz’ın eve gizli kamera yerleştirmiş olabileceğinden korkan Erman ve Bakiye, Bakiye’nin işini kaybetmemesi için mecburen sevgili rolü oynamaya başlar.

Yan komşu Bahattin, güzel ve seksi hizmetçi Valeri’yi ağına düşürmek için oyunlarına devam etmektedir. Bahattin, Şaduman’ın Erman’la bir mekanda sahneye çıkacak olmasını fırsat bilip, karısı sahnedeyken Valeri ve arkadaşları ile dışarda buluşur; ama eğlenmek için gittikleri mekanla Şaduman’ın sahne aldığı mekan aynı çıkınca işler karışmıştır.

Zavallı genç komşular Onur ve Deren de, evlerindeki “Kuzu” istilasından kurtulmak için yeni bir plan yapar ve Kuzular’ın bahçesinde Drone kamera uçurarak onları gözetlemeye çalışırlar.

Türk Malı Dizisi Konusu Nedir? Erman Kuzu, postacılık görevinden zorunlu emekli olduktan sonra, özel halk otobüsü şöförü olarak çalışmaya başlamıştır. Abiye, Erman’ı boşayıp, evden gönderdikten sonra, çocuklarının da kendisine sırt çevirmesinden sonra yalnız başına kalan Erman, küçük bir motel odasında yaşamaya başlamıştır.

Erman’ın bütün kazandığı para, Abiye’ye verdiği nafakaya gidince Erman, dibi vurur, hem evsiz, hem de parasız kalır ve son çare olarak, yıllardır görüşmediği amcasının oğlu, süper marketler zinciri sahibi Eymen Kuzu’nun evine gidip, onda yardım ister.

Amca oğlu Eymen, Erman’la pek ilgilenmez, O’na az bir para verip başından savmak ister ama daha sonra Eymen’in de başı belaya girince, evini ve iki çocuğunu Erman’a emanet edip, evden kaçar. Erman, birden bir kendini, çok büyük bir malikanede, çok zengin bir hayatın ortasında buluverir. İşte burdan sonra, Türk Malı dizisinin yeni ve çok renkli karakterleri devreye girer.

Evin dadısı Bakiye, kendini çok bilgili ve görgülü sanan, ama aslında dünya cahili bekar bir kadındır. Erman, Bakiye’den daha ilk görüşte bir elektrik alıp, ondan hoşlanır, ama Bakiye, Erman’a asla yüz vermez.Yan evde oturan Bahattin ile Şaduman da, kırk yıllık evli, çok sosyetik ve ünlü bir çifttir.

Bahattin, emekli olup evinin erkeği olduktan sonra, evde canı çok sıkıldığı için, sitedeki diğer evlerde çalışan Doğu Avrupalı ve Rus hizmetçilere kafayı takmıştır. Bahattin’in bir numaralı gözdesi de, komşu evin Ukrayna’lı güzel ve seksi hizmetçisi Valeri’dir. Ancak Bahattin, ne zaman Valeri’ye biraz yakınlaşmaya çalışsa, hep karısı Şaduman’a yakalanmaktadır.

Türk Malı 6. Bölüm Özeti ve Fragmanı-9 Temmuzda Neler Olacak? 6. Bölüm Fragmanı

Türk Malı Dizisi Erken Final mi Yapacak? Türk Malı Tuttu mu? Reytingleri nasıl


Türk Malı Oyuncu Kadrosu-Kim Kimdir?