Tamam Mıyız? Filmi Hangi Kanalda Yayınlanacak?


Güncelleme: 25 Aralık 2018 : 14:34
0

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Deniz Celiloğlu, Aslı Enver ve Sumru Yavrucuk’u buluşturan Tamam Mıyız filmi televizyon ekranlarına geliyor.

Yönetmen koltuğunda usta isim Çağan Irmak‘ın oturduğu Tamam Mıyız filmi ne zaman yayınlanacak? Tamam Mıyız filmi Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

2013 yılında vizyonla buluşan ünlü oyuncuları buluşturan Tamam Mıyız filmi 26 Aralık Çarşamba günü saat 22.00’de Show tv’de yayınlanacak.

TAMAM MIYIZ? FİLMİ OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği Tamam Mıyız? filminde Aras Bulut İynemli, Deniz Celiloğlu, Aslı Enver, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Gürkan Uygun gibi usta oyuncular yer almakta.

TAMAM MIYIZ? FİLMİ KONUSU NE?

Hayatındaki seçimleri Temmuz’u babası ile karşı karşıya getirir, maddi hiçbir destek beklemeksizin kendi hayatını yaşamak isteyen ve evinden ayrılan Temmuz, ruhunu meslek olarak seçtiği heykeltıraşlıkla arındırır.

Hayatını devam ettirmek için çocuk romanları için çizerlik yapan Temmuz’un hayatı, sevgilisinden aldığı bir e-mail ile allak bullak olur. Sevgilisi tarafından terk edildiğini öğrenen Temmuz aynı zamanda işini kaybetmiştir. Hayatı ile yüzleşen Temmuz, dibe vurmuş, yaşama küsmüştür.

İhsan ise, bedensel dezavantajı sebebiyle, hayatını annesine bağlı yaşamak zorunda genç bir adamdır. Gerçekleştiremeyeceği hayallerinin yanı sıra annesinin sırtında bir yük olmaktan da mutsuz olan İhsan’ın kurtuluşu ile ilgili tek bir fikri vardır. Ta ki Temmuz’la karşılaşana dek…

Temmuz ve İhsan hayatlarının çöküşünde, dibe vurdukları bir anda karşılaşır ve bu karşılaşma Temmuz’u hayatı, sanatı, umudu yeniden tanıyacağı, İhsan’ı ise hayata yeniden tutunacağı bir dostluğa, başlangıca sürükler… Farklı iki yaşamın birleşmesine sebep olan bu tesadüfî buluşma Temmuz’u, İstanbul’un hiç bilmediği bir köşesine ve hiç tanımadığı bir ailenin içine sokacaktır.