Siyah Beyaz Aşk Dizisi Ne Zaman Başlayacak Tanıtım Fragmanı


Güncelleme: 6 Eylül 2017 : 10:34
2

Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlıyor? Siyah Beyaz Aşk hangi gün yayınlanacak? Siyah Beyaz Aşk dizisi yayın tarihi ve tanıtım fragmanı?

Yasin Uslu’nun yönetenliğini üstlendiği projenin hazırlıkları tüm hızıyla başladı. Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un başrolleri paylaştığı Nur Fettahoğlu, Muhammed Uzuner ve Cahit Gök gibi ünlü oyuncuları da kadrosunda bulunduran dizinin hazırlıklarında sona gelindi.


Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu- Tüm Karakterler


Siyah Beyaz Aşk dizisinin ana  konusu tabi ki aşk. Dizinin Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Yalan Bahar’la benzer konuda olduğu anlaşılıyor.

Siyah Beyaz Aşk dizisinde geçmişte kadınlar ile ilgili yaşadığı kötü tecrübeler sebebi ile kalbi buz tutmuş bir adamın seneler sonra hayatına zorla giren güzel ve içten bir kadın tarafından düşüncelerinin değiştirilmesi ve yavaş yavaş ona aşık olması konu alınacak.

Kanal D yeni sezon için oldukça iddialı. Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın işbirliği ile ekranlara gelecek Siyah Beyaz Aşk dizisinin olay örgüsü ise izleyici tarafından merakla bekleniyor.

Böylesine başarılı bir ekibin elinden çıkacak olan projenin başrolü için kime teklif götürülse kabul edileceği düşünülüyordu. Fakat Siyah Beyaz Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Elçin Sangu  teklifi derhal geri çevirdi.

Siyah Beyaz Aşk dizisinin çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandı. Dizinin Ocak ayında ekranlara geleceği iddia edilmiş olsa da dizinin ekranlara geliş tarihi o kadar uzun zaman almayacak. Eylül sonu veya Ekim aynının başlarında Siyah Beyaz Aşk dizisinin Kanal D ekranlarındaki yerini alması bekleniyor. Dizinin hangi gün ekranlarda olacağı ise henüz netleşmedi.

Dizinin hikaye ve künyesi kısaca şu şekilde; Erkeğin kararmış kalbine çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla! Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Siz dizinin hangi gün yayınlanmasını istersiniz? Sizce dizi ne zaman başlamalı?

Siyah Beyaz Aşk dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında…

2 YORUMLAR

  1. Ibrahim celikkol cok yakisikli ne olur dizinin konusu cok iyi olsun.cunku ibrahim celikkol u artik uzun sure ekranlarda gormek istiyoruz.

  2. basrol oyunculari super olmus.ikisini de cok begenirim.birce’yi soyle yakisikli bir jonle gormeyi uzun zamandir bekliyorduk zaten.cok iyi bir performans cikaracaklarini dusunuyorum kesinlikle..

Comments are closed.