Siyah Beyaz Aşk Jülide Kim? Oynadığı Diziler


Güncelleme: 12 Mart 2018 : 21:04
4

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisi Siyah Beyaz Aşk oyuncu kadrosunu genişleterek yoluna devam ediyor. Dizinin son bölümünde Aslı’nın yeğeni olarak diziye dahil olan oyuncu kim? Siyah Beyaz Aşk Aslı’nın yeğeni Jülide rolü dizide dengeleri değiştirmeye geliyor. Peki Siyah Beyaz Aşk Jülide kim? Daha önce hangi dizilerde oynadı işte detaylar…

Hakkında çıkan erken final haberlerini oyuncu kadrosunu genişleterek yalanlayan Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni oyuncusuyla yine çok konuşulacak. Diziye 22. bölümle giren ve Aslı’nın ablası Leyla’nın kızı rolüyle ekran macerasına başlayan oyuncu Selin Köseoğlu herkes tarafından merak edildi ve araştırıldı. Siyah Beyaz Aşk dizisinde dengesiz bir karaktere hayat verecek ve Ferhat ile Aslı’nın aşkları birde Jülide yüzünden çıkmaza sürüklenecek.

Siyah Beyaz Aşk Jülide rolüyle izleyici karşısına çıkan Selin Köseoğlu 1991 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstiklal Makzume Anadolu Lisesinde eğitimini tamamladıktan sonra 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişim Psikoloji üzerine eğitim almaya başlamıştır. Kendini geliştirmeyi ilke edinen genç oyuncu 2 boyunca İspanyolca eğitimi almıştır. 2010 yılında yine bir eğitim projesi kapsamıyla Fransa’ya gitmiş ve tarihi eserler korunması üzerine faaliyetlerde bulunmuştur. Burada tarihi değer taşıyan bir Şatonun restorasyonunu üstlendi.

 

Hayatın her alanında öğrenmeye açık olan Selin Köseoğlu 2010 yılında düzenlenen Uluslararası üniversiteler arası kısa öykü yarışmasında kendi yazdığı öyküsüyle Fransa Lyon Lumiere Universitesi’nde 2. olmaya hak kazanmıştır. 2011 yılında ise yine aynı yarışmada Yerevan Musical State University’de 2. lik, Roma’da John Cabot Universitesi’nde 5.lik derecesine layık görüldü.

2011 yılına geldiğimizde  Prag’da Charles Universitesi’nde ”Edebiyat ve Hayal Gücü” isimli workshopa özel öğrenci olarak gitti. Türkiye’ye döndüğünde, bir yıl Sinematek’de Senaryo Yazımı ve Film Analizi eğitimi aldı. Yavaş yavaş oyuncu olma hayalleri başladı. Ve 2012 yılında profesyonel oyunculuk eğitimi almaya karar verdi ve ilk olarak Jerry Grotowski Fiziksel Oyunculuk Tekniği isimli workshopta İtalya’dan gelen Pontedera the work center oyuncularından eğitim aldı. 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı bölümünün yetenek sınavlarına katılarak, konservatuvara girmeye hak kazandı.

Genç yaşına çok sayıda başarı sığdıran Selin Köseoğlu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimleri almaya devam ediyor. Oyunculuk kariyerinin henüz çok başlarında olan Köseoğlu’nun daha önce rol aldığı filmler, Gittiler Fail ve Meçhul, Adı İnsan ve Fiçi.  Siyah Beyaz Aşk Jülide rolüyle karşımıza çıkan Selin Köseoğlu’na yeni dizisinde başarılar dileriz.


Siyah Beyaz Aşk Final Tarihi Belli Oldu. Siyah Beyaz Aşk Neden Final Yapıyor


Sizler Ferhat ve Aslı’nın aralarını bozmak için diziye dahil olan karakter hakkında ne düşünüyorsunuz? 

4 YORUMLAR

  1. SÖZ DAHA GÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜZZZEEEEEEEEEELLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.