Müge Anlı İle Tatlı Sert Fatma Demir’in Katili Kim


Güncelleme: 3 Mayıs 2017 : 11:42
1

Hafta içi her gün ekranlarda olan Müge Anlı ile Tatlı Sert ile Atv ekranlarında faili meçhul cinayetleri aydınlatmaya devem ediyor.Her gün izleyiciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı üzerinde çalıştığı kayıp dosyaları , cinayetleri, kayıp olanlarda yaşanan tüm ayrıntıları bir bir ortaya çıkarmaya olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Tarlada ölü olarak bulunan Fatma Demiri kim öldürdü? Telefonu elinden ayırmayan Fatma telefonunu o gün neden evde bıraktı?Telefon yastığın altındaydı ve yatağın üzerine koyulmuştu fakat o telefonu neden kimse görmedi.Tarlada öldürülen Fatma kim tarafından neden öldürüldü.

Gelin Necla o günle ilgili neden çelişkili cümleler kuruyor.Necla kayın validesinin intihar edeceğini düşünüyordum dedi ama takip etmedi.Eve gelen çocuklara ise babaannen hasta uyuyor derken neyi kastetti. Eltisine ise fasulye toplamaya gitti dediği için şüpheleri üzerine topladı.

Kayın validesinin tabutu geldiğinde ise Necla tabutun başına gelmedi.Gelmeyince köylülerin söylenmesi üzerine tabutun başına gelip sarılıp baygınlık numarası yaptı. Nejla biriyle ilişkisi olduğunu kayın validesi öğrendiği için bunu da kimseye söylemesin diye öldürüldü diyenler var Faili meçhul bu cinayete sebep olan kim? Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

1 YORUM

Comments are closed.