Mehmed Bir Cihan Fatihi Demetrios Kim? Gerçek Adı Nedir Nereden Tanıyoruz


Güncelleme: 21 Şubat 2018 : 15:58
0

Televizyo ekranlarının yepyeni dizileri arasında olan Mehmet Bir Cihan Fatihi yayınlanan fragmanlarından sonra meraklı gözlerle beklenmeye başlandı. Q3 Medya nın hazırlamış olduğu ve Kanal D de izleyici ile buluşan Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi oyuncuları da merak konusu oldu. Özellikle Demetrios kimdir? Mehmet Bir Cihan Fatihi Demetrios gerçek adı nedir? gibi sorularla karşı karşıya kalan izleyiciler dizihaberci.com farkıyla bu bilgilere ulaşabilir.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Demetrios (Serdar Orçin) gerçek adı

Mehmed Bir Cihan Fatihi Demetrios KimidiR? Demetrios gerçek adı Serdar Orçin’dir. Bayburt’ta 1976 yılında doğan oyuncu birçok dizide rol almış hem oyunculuğuyla hemde karizmatik yapısıyla akıllara kazınan nadide oyunculardan biridir. Serdar Orçin sinema tiyatro oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Eğitim Merkezinde Tiyatro okulundan 1999 yılında mezun olmuş zaman kaybetmeden İstanbul Şehir Tiyatrolarına 2000 yılında başlamış burada da eğitimine devam etmiştir. Serdar Orçin instagram adresi: serdarorcin

Mehmed Bir Cihan Fatihi Demetrios Kimidir

Mehmed Bir Cihan Fatihi Demetrios dizide başarılı bir karaktere hayat verecek. Cevdet Mercan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Mehmet Bir Cihan Fatihi Demetrios dizide Bizans İmparatoru Konstantin(Ertan Sabancı)’nın kardeşi olarak rol alacak. Yeni rolünde Serdar Orçin’e başarılar dileriz. 

Mehmed Bir Cihan Fatihi Demetrios (Serdar Orçin) oynadığı diziler

Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıkan senaryo ile ekranlara gelen Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi Demetrios Serdar Orçin nereden tanıyoruz diye düşününce aklımıza en son Fox Tv ekranlarında büyük umutlarla başlayan fakat uzun ömürlü olmayan Kayıt Dışı dizisinde Suat karakteriyle iyi bir aile reisi olarak canlandırdığı rolü geliyor. Ondan önce reytinglerde üst sıralarda yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ve Oyunbozan, Ulan İstanbul, Beş Kardeş, Galip Derviş, Gülbeyaz ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır. Şimdi ise Mehmed Bir Cihan Fatihi Demetrios karakteri ile karşımıza gelecek.


Mehmet Bir Cihan Fatihi Miğfer ve Zırhın Hikayesi Ne?


https://www.youtube.com/watch?v=Pnykt8oS87g

Oyuncu hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.