Kalp Atışı 7 Temmuz 2. Bölüm Özeti-Neler Olacak?


Güncelleme: 30 Haziran 2017 : 23:48
2

Show Tv’nin yeni dizisi Kalp Atışı ilk bölümü ile 30 Haziran’da ekranlara geldi. Dizinin ilk bölümü ile zevkli ve ilginç bir hikayeyi izleyici ile buluşturması dizinin fanlarından beğeni aldı. Bakalım dizinin 2. bölümünde neler yaşanacak? Kalp Atışı 7 Temmuz 2. bölüm fragmanı

Kalp Atışı dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Eylül babası ve üvey annesi yüzünden sorunlu bir çocukluk geçirmiş ve lise çağında babası tarafından Marmaris’te yaşayan babaannesinin kapısında terk edilmiştir.

Babaannesi Gülayşe’nin yanına gelmek ona hayata sıfırdan başlamak için bir fırsat olur. Öğretmeni Ali Asaf Denizoğlu ile tanışmasıyla hayatını düzeltmeye karar verir. Ancak aslında o sene kurulan dostluklar, yaşadığı olaylar ve kazanılan düşmanlıklar geleceğini belirleyen çok önemli kırılma noktalarıdır.

Babaannesinin kaybı ile büyük umutlarla kurduğu yeni dünyası bir anda yıkılır. Bu kopuşların ve ayrılıkların da habercisidir. Ali Asaf ise başlarda öğrencisi olan Eylül’ün diğerlerinden ne kadar farklı olduğunu anlamış ve içtenlikle bu zeki kızı kazanmaya çalışmıştır.

Çok sonradan anlayacaktır ki kazanmaya çalıştığı Eylül’e karşı hisleri vardır ve onları anlamakta çok geç kalmıştır. Böylece o bir anlık belirsizlik ikisinin yollarının on üç yıl boyunca ayrılmasına neden olur. Ta ki bir gün bir hastanenin çatısında iki doktor olarak karşılaştıkları o güne kadar.

Kalp Atışı Nerede Çekiliyor? Kalp Atışı Dizi Seti Nerede?


Kalp Atışı Dizisi Konusu ve Tüm Oyuncu Kadrosu? Dizide Kim Kimdir?

Kalp Atışı 7 Temmuz 2. Bölüm Fragmanı – 

 

2 YORUMLAR

  1. merhaba ben bu diziyi çox sevdim cox guzel seve seve izliyoruz azerbaycandan her kese selamlar

Comments are closed.