İkimizin Yerine(Balika Vadhu) 110.Bölümünde Neler Yaşandı?


Güncelleme: 26 Aralık 2018 : 14:04
0

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) 110.Bölüm

Kanal7 ekranlarında hafta içi her gün 16.10 da izleyicisi ile buluşan gündüz kuşağının ilgiyle izlenen Hint dizisi İkimizin Yerine (Balika Vadhu) dizisi 110.bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan İKİMİZİN YERİNE (Balika Vadhu) ekranların sevilen dizisi haline geldi. Peki; İKİMİZİN YERİNE dizisinin 110.bölümünde neler olacak?

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) 110.Bölümün de Neler Yaşandı?

Kanal 7’nin sevilen hint dizisi İkimizin Yerine(Balika Vadhu) her gün saat 16.10 da izleyenleri ile buluşmaktadır. İkimizin Yerine(Balika Vadhu) ye yeni katılan krishna Kalia’nin ailesini parçalamak için aklından geçen bütün kötü planları yapmaktadır. Kaliani’yi kendini sevdirerek onu elinin altına almıştır. Bahron’un aklını karıştırmak için elinden gelen her şeyi yapmıştır. Bahron,Anandi,Jagdish’i pazara kötürmüştür. Anandi’yi bilezik beğenmesi için yalnız bırakmıştır. O sırada pazarda Kaliyani ile Krishna da vardı. Krishna tam Kaliani’nin gelinlerini kötülerken Anandi’yi pazarda gördüler. Kalia’ni Anandi’nin evden kaçarak pazara gittiğinin düşünür ve Anandi’nin kolundan tuttuğu gibi onu eve getirir. Anandi Kaliani’ye ben pazara tek gitmedim dese de Kaliani Anandi’ye inanmamıştır. Bahron eve geldiğinde annesine yaptıklarından dolayı kızmıştır. Bahron’un abisi annesine sesini yükselttiği için kızar ve Kaliani’nin onun gerçek annesi olmağı için alınır.

 

  İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Konusu

İkimizin Yerine dizisi  çocuk yaşlarda evlendirilen Anandi ve Jagdish isimli iki çocuğun hayat hikayesini anlatmaktadır. Anandi  için ailesinden ayrılmak ve başka bir ailenin evine gitmek başlarda çok zor gelir. Yalnız zamanla kocasını ve evine alışır.  Fakat kocası Jagdish onu çocukken oynadığı bir arkadaşı olarak görmektedir ve okuldan Gauri isimli bir kadını sever. Büyüdüklerinde Jagdish sevdiği kadınla evlenmek için Anandiye boşanmak için baskı yapınca Anandi  aşkını kalbine gömer ve kocasından ayrılır. Jagdish kısa bir sürede aşık olduğu Gauri ile evlenir. Fakat zamanla Gauri ‘nin hiç de iyi bir eş olamadığı ortaya çıkar. Jagdish’in ailesi Anandi’yi kaybettiklerine pişman olur. Jagdish’de hatasını anlar ve Anandi’ye geri dönmek ister yalnız Anandi Sivraj isimli bir iş adamıyla sevmeyerek evlenmiştir.