Teve2’den Yeni Kadın Programı! Hayat Akarken Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Kim?


Güncelleme: 2 Aralık 2018 : 12:52
0

Teve2 ekranlarında yeni bir program yayın hayatına girmeye hazırlanıyor. 3 Aralık Pazartesi günü başlayacak olan programın adı Hayat Akarken.

HAYAT AKARKEN YAYIN SAATİ

Teve2 ekranlarında saat 11.30’da ekrana gelmeye hazırlanan Hayat Akarken programının sunuculuğunu Selen Görgüzel Alkan yapmakta.

Selen Görgüzel Alkan’ın sunumu ile yarın yayın hayatına başlayacak olan Hayat Akarken’in ilk bölüm konukları kim olacak?

İLK BÖLÜM KONUK YAĞMURU

3 Aralık Perşembe günü Teve2 kanalında ilk bölümü yayınlanacak olan Hayat Akarken programının ilk bölüm konukları Dr. Murat Topoğlu, Uzman Psikolog Esra Ezmeci, Yüksek Gıda Mühendisi Elif Tanuğur Samancı ve Astrolog Demet Hoşman.

EŞİ DE YALNIZ BIRAKMADI

Öte yandan Hayat Akarken’in ilk bölümünde programın sunucusu Selen Görgüzel Alkan’ı eşi ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan da yalnız bırakmadı.

Hayat Akarken programı sağlıktan güzelliğe, kozmetikten yemek tariflerine kadar birçok konuda uzman konukları ile bilgilendirici bir program olacak.

SELEN GÖRGÜZEL ALKAN KİMDİR?

Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Eğitimini İstanbul 50. Yıl Tahran lisesinde tamamladı. Babası matbaacı ve Amerika´da yaşayan bir erkek kardeşi olan Selen Görgüzel’in annesi ev hanımıdır.

BİR KIZI VAR

1997 yılında 18 yaşında iş adamı Yılmaz Bektaş ile evlenen Selen Görgüzel’in bu evlilikten İlknaz (d.1999) isminde bir kızı var.

Daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu Programında kamera arkasında partime çalışmaya başladı.

1996 yılında”zirvedeki sesler” adlı İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan programı sunarak ekran hayatına başlamıştır.

SELEN GÖRGÜZEL’İ KİM KEŞFETTİ?

Daha sona çeşitli kanallarda kendi hazırlayıp sunduğu programları hayata geçirdi. Bunlardan “Ev Hali” isimli programındaki tiyatro oyunculuğu yeteneğinin yeteneği “Kandemir Konduk” tarafından fark edilmesiyle tiyatroya transfer olmuş, çeşitli dizilerde oyunculuk yapmaya başlamıştır.

SELEN GÖRGÜZEL HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Duran, Oğlum İçin, Tılsım Adası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde başarılı rolleri canlandırmıştır. Selen Görgüzel, “Renklerde Kaybolan Hayat” adlı filmde Semiha Berksoy’un gençliğini oynadı.

Selen Görgüzel, 24 Nisan 2014 tarihinde Hamdi Alkan, ile Roma’da evlendi.