Halka Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Karakterleri Nedir?


Güncelleme: 8 Kasım 2018 : 10:17
0

Es Film yeni sezon için yeni bir proje ile kolları sıvadı. Polisiye tadında ekranlara yeni bir dizi getiriyor. İsmi Halka olarak kararlaştırılan yeni projenin detayları da çıkmaya başladı.

Senaryosunu güçlü kalem Levent Cantek’in kaleme aldığı yapımın cat çalışmaları başladı. Mor Menekşeler ve Eski Hikaye gibi dizilerin senaryosunu da kaleme alan Levent Cantek iddialı bir yapımla ekrana dönüyor.

İlk görüşme gelen bilgilere göre Serkan Çayoğlu ile yapılıyor. 1988 Almanya doğumlu olan genç oyuncuyu daha önce Kuzey Güney, Zeytin Tepesi ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerde tanıdık. Dizinin detayları belli oldukça yazımız güncellenecektir.

 

Trt ekranlarında iddialı bir giriş yapacak olan Halka dizisinin yönetmen koltuğunda ise Valkan Kocatürk yer alacak. Dizi Kasım ayında sete çıkacak ve bu anlamda Cast çalışmaları hız kazandı. Dizide Cihangir karakterini canlandıracak oyuncu Serkan Çayoğlu oldu. Diğer karakterler ile ilgili cast çalışmaları devam ediyor.

Halka Dizisi Oyuncu Kadrosu

Serkan Çayoğlu (Cihangir)

Halka isimli suç örgütüyle mücadele eden Cihangir’i oyuncu Serkan Çayoğlu canlandıracak. Cihangir’e mafya babası İskender’in kızı Müjde(Hande Erçel) aşık olacak.

Hande Erçel(Müjde)

Hande Erçel Halka dizisinde mafya babası İskender’in güzel kızı Müjde’yi canlandıracak. Müjde babasının baş düşmanı yakışıklı Cihangir’e aşık olacak.

Kaan Yıldırım(Kaan)

Kaan güzel polis Bahar(Hazal Subaşı) ile yakınlaşacak ve aralarında bir aşk yaşanacaktır.

Nazan Kesal(Hümeyra)

Burak Sergen(İlhan Tepeli)

Burak Sergen mafya lideri İlhan Tepeli’yi canlandıracak. İlhan Tepeli tetikcisi İskender ile Halka isimli suç örgütünün en tepe noktasındaki kişidir.

Umut Karadağ(İskender)

İlhan Tepeli’nin eski korumalarından ve tetikcisidir. Zamanla masya dünyasında yükselmiş ve en tepe isimlerinden birisi olmuştur. Güzel kızı Müjde’nin baş düşman Cihangir’e aşık olması ile dengeler değişecektir.

Ahmet Mümtaz Taylan(Cemal Sandıkçı)

Mümtaz Taylan Halka dizisinde komiser Cemal Sandıkçı karakteri ile karşımıza çıkıyor. Halka isimli suç örgütü bitirmeye and içmiş baş komiser Cemal Sandıkçı örgütü özel ekibi ile yok etmeye çalışacak.

Hazal Subaşı(Bahar)

idealist polis memuru Bahar’ı canlandıran Hazal Subaşı Kaan ile aşk yaşayacaktır. Suç örgütünü çökertmek için başkomiser Cemal ile beraber çalışacak.

Dilan Telkök(İrem)

Cihangir’in nişanlısı İrem karakterini Dilan Telkök canlandırmaktadır. Cihangir ile araları çokta iyi değildir. Bir barşıkı bir dargın şekilde ilişkileri devam etmetkedir. Bu ilişkinin sonunda İrem, Cihangir’i Müjde’ye kaptıracaktır. Ancak İrem Cihangir’i yeniden kazanmak için mücdele edecektir.

Banu Fotocan(Nurten)

Şehsuvar Aktaş(Vekilharç)

Erdal Yıldız(Terzi)