Erkenci Kuş 40.Bölümde Çalan Şarkı!


Güncelleme: 4 Mayıs 2019 : 21:12
0
Erkenci Kuş

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, yaz aylarında başlayıp kış sezonunda da başarısını her geçen gün perçinleyen, başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir’in paylaştığı dizi Erkenci Kuş, yeni hikayesiyle ekranlara gelmeye başladı.

Erkenci Kuş 40.Bölüm Özet!

Can ile Sanem’in ayrılığının üzerinden bir yıl geçmiştir. Sanem kitabını yazmış, kitap birçok dile çevrilmiş, ve Sanem büyük başarı kazanmıştır. Hayallerini gerçekleştirmesine rağmen Can’ın olmadığı bir hayat Sanem’i mahvetmiştir. Bir yıl önce Can’ın gidişinin ardından pişman olan Sanem onu hemen aramış, fakat Can’a ulaşamamıştır. Aylar boyunca Sanem dahil Can’a kimse ulaşamamıştır. Sanem kendini, terkedilmiş, unutulmuş hissetmektedir. Yiğit’in sakat kaldığı, defterinin yandığı o zorlu günde Can’ın bir gün bile beklemeden çekip gitmesini, onu yapayalnız bırakmasını asla affetmeyecektir.

Oysa Can da son bir yılda onu düşünmediği tek bir gün geçirmemiştir. Karaya gerekmediği sürece ayak basmayarak denize sığınmış, bütün dünyayı gezse de huzur bulamamıştır. Agresif, kötü, sevdiğine zarar veren bir adam olarak görmüştür kendini. Ve Sanem’in ona güvenmeyişini asla affetmeyecektir.

Yurtdışından dönen Aziz bey, yakın arkadaşı Remide hanımın yardımıyla Can’ı bulur ve görüşmek ister. Sanem’in olduğu şehre ayak basamayacağını düşünen Can, Remide hanım’ın ısrarıyla babasına görmek üzere İstanbul’a döner.

Sanem ve Can birbirlerinden ne kadar kaçsa da kader onları birleştirecek olaylar zincirini çoktan kurmuştur. Aziz, Remide ve dostlarının yardımıyla birleşmeleri hız kazanır.

Hayatının aşkına geri dönen Albatros ile küllerinden yeniden doğan Zümrüdüanka’nın aşk ve tutku dolu masalı burada başlıyor.

Erkenci Kuş 40.Bölümde Çalan Şarkı! Kim Söylüyor? Sözleri Nasıl?

Erkenci Kuş dizisinin yeni hikayesiyle başlayan ilk bölümünd çalan bir şarkı seyirciden büyük beğeni topladı. Buna göre dizinin yeni bölümünde çalan şarkıyı seslendiren kişi Derya Yıldırım ve söylediği şarkının ismi ise Alev Alev’dir. İşte o şarkı ve sözleri..

ALEV ALEV

Alev аlev yаnıyorum
Buzlаrım çözülüyor аşkа
Gаrdım düşüyor, tutаmıyorum
Korkuyorum bаkışlаrın çаrpıncа bаnа

Birbirimize birkаç аşk kаdаr geç kаlmış olmаsаydık
Hep yаnlış gidenlerin аrdındаn yorulmаsаydık

Alev аlev yаndığım doğru
Küllerinden doğаr mıyım sаnа doğru
Kendimi аrıyorken olmаktаn korktuğum yerdeyim sendeyim
Al beni, ne yаpаrsаn yаp.

 

1 YORUM

  1. ben internete yazıyom ama o kadını soyledigi gibi soyleyen asla bulamadım bu arada reyyanvemiranı seven varmı ben tiryakisiyim ❤