Çukur’dan Bomba Sahneler Geliyor! Karakuzular’ın Gençliğini Kimler Oynayacak?


Güncelleme: 6 Aralık 2018 : 19:54
0

Show tv’nin fenomen dizisi Çukur’un yeni bölümlerinde izleyiciyi büyük sürpriz bekliyor. Pazartesi akşamları Show tv’de yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölümlerinde iddialı sahneler geliyor.

Koçovalılar’ın bu sezon en büyük düşmanları olan Karakuzular’ın geçmişi açığa çıkıyor.

Karakuzular’dan Çeto, Mahsun ve Ersoy’un gençlikleri flashbacklerle izleyiciye gösterilecek. Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre, Karakuzular’ın gençliğini oynayacak isimler belirlendi.

KARAKUZULAR’IN GENÇLİĞİNİ KİM OYNAYACAK?

Çukur’un kötü karakterlerinden Çeto’yu canlandıran Erkan Avcı, Mahsun’a hayat veren Berkay Ateş ve Ersoy karakterini canlandıran Mehmet Yılmaz Ak‘ın gençlik hallerine kimlerin hayat vereceği henüz açıklanmadı.

Çukur dizisinin yeni flashback sahnelerinde izleyici Karakuzular’ın geçmişlerine de tanıklık etmiş olacak.

Bakalım Çeto, Mahsun ve Ersoy‘un gençliklerini kim canlandıracak. Berkay Ateş, Erkan Avcı ve Mehmet Yılmaz Ak’ın gençliklerine hayat verecek oyuncular başarılı olabilecek mi?

Son haftalarda senaryo sıkıntısı çektiği söylentileri dolaşan Çukur dizisi yeni flashback sahneleri ile ilk sezonki günlerce konuşulan bölümleri gibi sahneler ortaya çıkartabilecek mi?

KARAKUZULARIN GEÇMİŞİ

Karakuzular, Çukur’un ikinci sezonunda dizinin kötü adamları olarak dahil olmuştu. Mahsun ve Çeto’nun kurduğu Karakuzular çetesinin geçmişleri büyük merak konusu olmuştu.

Çukur dizisi her Pazartesi saat 20.00’de Show tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI

Çukur dizisinin başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Necip Memili, Öner Erkan, Berkay Ateş, Erkan Avcı, Perihan Savaş, Dilan Çiçek Deniz, Boncuk Yılmaz ve Mustafa Kırantepe gibi önemli oyuncular yer alıyor.

ÇUKUR’UN YÖNETMENİ KİM?

Ay yapım projesi olan Çukur dizisinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk otururken, senaryosunu ise Gökhan Horzum yazmakta.