Cesur Yürek Dizisi Neden Bitiyor Niçin Erken Final Kararı Aldı? Başka Kanal Geçer mi?


Güncelleme: 31 Aralık 2016 : 23:29
135

Cesur Yürek Dizisi Neden Bitiyor Niçin Erken Final Kararı Aldı? Başka Kanal Geçer mi?

Başladığı ilk hafta büyük sükse yaratmış ve reytinglerde ilk sırayı almıştı Cesur Yürek dizisi. Bir kaç hafta geçince işin içine diğer güçlü diziler girdi ve durumlar değişmeye başladı..  Show tv ekranlarında Eylül ayında yayına başladıktan sonra ilk bir ay reytingleri koruyan dizilerden biriydi. Ancak her geçen zaman reytinglerin düşmesine ve izleyenleri kaybetmesine sebep oldu.

Aslında Cesur Yürek Perşembe günü çok zor bir günde rakipleri ile yarışması hak verirsiniz ki oldukça zor.  Stardaki Cesur ve güzel, Kanal D deki Vatanım Sensin Fox daki Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinin çok iyi performans göstermesi Cesur Yürek dizisini daha da zor duruma soktu.

Herkes dizinin çok iyi başlangıç yaptığını söylediği haftanın sonrasında güçlü diziler ile rekabet yapmakta zorlanan dizi beklenen reytingin çok ötesinde seyrediyor. 29 Aralık Perşembe günü reytinglerde 10. Sırada yer bulan yapım bütün dizilerin gerisinde kaldı. Eğer bu kötü gidiş devam ederse kısa süre sonra Cesur Yürek dizisi bitiyor mu Cesur Yürek neden izlenmedi Cesur Yürek var mı yok mu bitti mi gibi sorular ardarda gelecek gibi görünüyor..

Bildiğiniz üzere diğer kanalların olduğu gibi Show tv de gelirlerini reklamlardan kazanıyor. Reklamı az olan dizilerde kanala para kazandırmıyor. Bu yüzden kanallar kısa sürede reytingleri azalan diziyi erkenden final yaptırıp sırada bekleyen diğer dizileri ekrana koyuyorlar. Gittikçe azalan Cesur Yürek reytingleri bu kötü gidişe ne kadar dayanabilir bilemiyoruz ama tehlike çanlarının çaldığı kesin.. Dizimizin ekrana geldiği perşembe gününde önemli dizilerin var olması ve senaryonun çok kaliteli oyuncularının çok seçkin olması gibi sebeplerle Cesur Yürek kısa sürede final yapacak gibi görünüyor.İşte dizimizin aldığı son reyting oranları..

2017 yılının Şubat- Mart aylarında final yapması beklenen Cesur Yürek dizisi hakkında lütfen sizde görüşlerinizi aşağı yazın. Sizce Cesur Yürek dizisi bitmeli mi yoksa en azından Haziran ayına kadar devam etmeli mi? Yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdiden Teşekkürler..

135 YORUMLAR

 1. bence diziyi bitirdiler cok derinlere girmeye badladi bazi yüksrk kisilerin hosuna gitmedi emir geldi kapadini bu diziyi diye ayni baska kanallari kapadiklati gibi

 2. Size bir sorum var.Sizce,pazartesi en çok hangi dizi izlenmeli? Benim fikrim:Kırgın çiçekler.Sizde fikrinizi yazın

 3. İnşallah inşallah inşallah inşallah bu dizi biter poyrazımı bitirdiler ya yaptıkları hiç bir dizi tutmaz inşallah

 4. selam ben ankardan emre bu dizi bitmemeli çok güzel bir dizi pazartesi sendromumu bu diziyle geçiriyorum bitmesin istiyoruz bari 2 sezon uzatılsın böyle bir dizinin bitmemesi gerekiyor teşekkürler..

  • Cesur yürek bitmesin çok. Güzel bir fim biz ono ailecek izliyoruz biterse çok üzülürüz ne olur bitmesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn.

 5. Ben o günü iple cekerdim izlemek için.
  Bence reyting bahane bunun içinde başka birşeyler var. Onca saçma sapan diziler, programlar varken bu gibi güzel diziyi neden kaldırıyor sunuz.
  Ben artık show TV yi izlemiyorum. İzlemedigimiz dizileriniz reyting rekoru kırar artık. Nasıl bir anlayış sa…

 6. biz ailece izliyorduk. severek tekrarlarını bile bakıyorduk.etrafimizdaki herkes izliyordu.reyting düşük olamaz.

 7. Ne demek bitti tamda güzel bolumlere gelmişti yazık oldu bilseydim erken biteceğini hiç izlemezdim?

 8. Böyle güzel bir dizinin bukadar erken son vericeğini düşünmemiştim bile ben TV yi bu cesur yürek sayesinde izliyordum.

 9. Yazık oldu diziye çok sevmiştik show tv yanlış yaptı başka güne alsaydilar iyi olurdu cesur yurek belki başka kanalda yeni versiyonuyla çıkar umuduyla bekliyoruz ham ayi çok sevdik

 10. Cesur yürek gercekten güzel bir diziydi. Zamanla daha iyi olabilirdi. Ekranlarda ahlaki değerleri olmayan programlar kaliyor, kaliteli program kaldırılıyor. Yazık oldu Cesur Yürek dizisine..

 11. Ekranda tutulan ve gündem olan kaliteli şeyler kaldırılıyor.nerde kalitesizliği var o devam ediyor.dizi çok tutulacakti lütfen devam etsin

 12. Cesur yürek geri gelsin onda buldum ben o güzelim türküleri okadar güzel di
  dizi reklamlar da bile kanalı değiştirmiyordum
  Artık bu kanalı izlemem.

Comments are closed.