BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN SETİNDE OLAY MI VAR?


Güncelleme: 16 Ocak 2019 : 21:57
0

Atv’de Perşembe akşamları yayınlanan, ve başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Vahide Perçin gibi oyuncuları barındıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setinde olay çıktığına dair haberler yayıldı. İşte detaylar..

OYUNCULAR ÖDEME ALAMIYOR MU?

Çekimleri Adana’da yapılan ve belli bir dönemi konu alan, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çalışanlarının, paralarını alamadıkları için işi bıraktıkları ortaya atıldı. Açıklamayı Beyaz Tv’den Bircan Bali yaptı. Sunuculuğunu yaptığı, Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında, kendisine gelen bir mesajı okudu. Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği dizinin, set çalışanlarının, gerekli ödemeyi alamadıkları için işi bıraktıklarını ilan etti. Herkes büyük bir merakla, yapım şirketinden açıklama bekliyordu. Ancak, Atv kanalının, kendi twitter hesabından yaptığı, başka bir açıklama kafaları karıştırmaya yetti.

DİZİ KALDIĞI YERDEN DEVAM MI EDİYOR?

Yayıncı kanal olan Atv, resmi twitter hesabından, sabah saat 05.00 sıralarında, dizinin yeni bölüm fragmanını da ekleyerek, “Bir Zamanlar Çukurova 24 Ocak Perşembe akşamından itibaren, kaldığı yerden devam edecektir” şeklinde bildirdi. Bu açıklamadan sonra da, izleyenlerin kafasında soru işaretleri oluşmaya başladı. Dizi devam mı edecek? Yoksa bitecek mi? Son gelen bilgiye göre dizi şu anlık devam edecek gibi gözüküyor. Eğer dizinin çekimleriyle ilgili yeni bir gelişme olursa paylaşacağız. Şimdi, Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölüm fragmanından bilgiler paylaşalım

FRAGMAN HAKKINDA

Fragman daha çok genel bir tanıtım niteliği taşıyor. Yayınlanan tüm bölümlerden sahnelerin toplanıp birleştiği dikkat çekiyor. Yayınlanan en son bölümü bir hatırlayalım.

https://www.youtube.com/channel/UCdWD3k5SQUGXpHDkioiTFCw

16.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde, Züleyha ve Şermin arabayla giderken, yolda kalmışlardı. Ne yapacaklarını düşünürken, birden Züleyha’nın eski aşkı, Yılmaz orada belirivermişti. Soğukkanlı bir şekilde davranarak, arabayı tamir edip oradan uzaklaşmıştı. Sonrasında, Züleyha ve Şermin yola devam ederlerken, Şermin, “Yılmaz’ın aklı hala sende Züleyha” diyerek kafasını karıştırmıştı.

Düzenlenen yardım gecesinde Züleyha’nın yaptığı el emeği yastığın Demir’e gitmesi beklenirken, son anda, Yılmaz yüksek bir fiyat vererek kazanmayı başarmıştı. Herkes şok olmasıyla bölüm sona ermişti.

Bir başka önemli gelişmede de Züleyha Gülten’le yüzleşti ve onun gerçek yüzünü gördü.