Arka Sokaklar’a Sürpriz İsim! Hangi Oyuncu Arka Sokaklar’a Katıldı?


Güncelleme: 13 Aralık 2018 : 19:49
0

Kanal D‘nin rekortmen dizisi Arka Sokaklar‘a yeni bir oyuncu dahil oldu.

500. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Arka Sokaklar dizisine ünlü oyuncu Demet Gül katıldı.

Arka Sokaklar dizisinin Cuma günü Kanal D’de ekrana gelecek yeni bölümünde izleyici karşısına çıkacak olan Demet Gül kim? Hangi dizilerde rol aldı?

HANGİ ROLDE OYNAYACAK?

Demet Gül, Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın oturduğu mahalleye yeni taşınan cilveli komşu ‘Meryem’i canlandıracak.

Demet Gül kim? Demet Gül kaç yaşında? Demet Gül nereli? Arka Sokaklar Meryem kim? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı ne? Arka Sokaklar Meryem hangi dizilerde oynadı? Demet Gül hangi dizilerde rol aldı? Demet Gül yaşı kaç? Demet gül boyu kaç? Demet Gül nereli? Arka Sokaklar Meryem nereli?

DEMET GÜL KİMDİR?

19 Nisan 1982 yılında Almanya Stuttgat’ta dünyaya geldi. Koç burcu olan Demet Gül 36 yaşında. 58 kilo olan Demet Gül’ün boyu ise 1.64. Baba tarafından aslen Trabzon anne tarafından ise aslen Giresun Şebinkarahisar’lıdır.

ULAN İSTANBUL İLE TANINDI

Falckenberg Schule München Sahne Sanatları Performans Bölümü mezunu olan Gül, 2014 yılında Ulan İstanbul dizisinde canlandırdığı Maşuka karakteriyle tanınmaktadır.

2016 yaz sezonunda başlamış olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Tuval karakterini canlandırmış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Demet Gül, Arka Sokaklar dizisinde Meryem karakterini canlandıracak.

HANGİ FİLMLERDE ROL ALDI?

Demet Gül kariyeri boyunca, The House in the Envelope, 8 Saniye, Vergesst Mich Nicht, Küçük Esnaf, Müthiş Bir Film, Maide’nin Altın Günü, Almanya-Welcome to Germany gibi yapımlarda rol aldı.

İŞTE ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

Kendi yazdığı senaryoları da bulunan Demet Gül’ün rol aldığı tiyatro ve opera oyunları ise; Kanakstar, La Traviata, Der Wolf İst Tot, Battle of the Teutoburg Forest, Abduction from the Seraglio, Down Understanding, Hands Around, A Dream Play, Urteile.

ARKA SOKAKLAR

Erler film prodüksiyonu olan Arka Sokaklar’ın yapımcılığını Türker İnanoğlu üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Orhan Oğuz oturuyor. Dizinin senaryo yazarlığı Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul birlikte kaleme alıyor.