8. Gün 16 Nisan Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 16 Nisan 2018 : 13:12
5

Pazartesi akşamları Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Burcu Biricik, Musa Uzunlar ve Buğra Gülsoy gibi isimlerin yer aldığı 8.Gün 16 nisan neden yok, yeni bölüm ne zaman sorularının yanıtı haberimizin devamında…

Yayın hayatına başladığı günden itibaren her pazartesi 20.00’da ekrana gelen 8.Gün dizisi 16 nisan pazartesi aynı saatinde ekrana gelmedi. Dizinin takipçileri 8.Gün neden yok neden yayınlanmıyor, yeni bölüm ne zaman sorularını sorgulamaya başladı.

Atv yayın akışına bakıldığında 8. Gün dizisinin yeni bölümü 23.20’de ekrana gelecek. Diziden önce Murat Yılıdırm’ın sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster yarışması yayınlanacak. Dizi yarışmadan hemen sonra özetsiz yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

6. bölümü ile ekranlara veda etmesi planlanan 8. Gün dizisini kanal çoktan gözden çıkarmış durumda. Düşük reytingleri nedeniyle yeterli reklam geliri elde edilemeyen dizinin geç saate alınmasının nedenini bu şekilde açıklayabiliriz. Kim Milyoner Olmak ister rutin olarak dizi programlarından sonra, geç saatte ekrana gelirken, 16 nisan pazartesi akşamı 8. Gün dizisinin yayın saatinde ekrana gelecek.

8. Gün dizisi için 16 nisan pazartesi 20.00’da ekran başında yerini alan dizi severler, aynı saatte Kim Milyoner Olmak İster yarışmasıyla karşılaşınca 8. Gün neden yok, bitti mi, neden yayınlanmıyor sorularını internet üzerinden araştırmaya başladı. Final için geri sayıma başlayan 8. Gün 16 nisan pazartesi 23.20’de Kim Milyoner Olmak yarışma programından hemen sonra ekrana gelecek.

Burcu Biricik, Musa Uzunlar ve Ceyda Düvenci’nin kadrosunda yer aldığı 8. Gün dizisi 5. Bölümü ile 16 nisan pazartesi 23.20’de izleyicisiyle buluşacak. 

5 YORUMLAR

  1. 8.gün harika bir dizi…kalkması büyük hata bence..atv nin en güzel projesiydi bizce…ailecek izliyoruz gün sayıyoduk dizinin gününü..artık atv de bitti bizim için

Comments are closed.