Zuhal Topal’la Sofrada 24 – 28 Aralık Haftası Yarışmacıları Kimler?


Güncelleme: 24 Aralık 2018 : 17:27
0

Fox Tv ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen yemek ve yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni haftasında neler oldu?

Zuhal Topal’la Sofrada programının 24 Aralık Pazartesi günü başlayan yeni haftasının yeni yarışmacıları kimler oldu? Hangi kayınvalide ve gelin hafta sonunda birinci olacak?

Zuhal Topal’la Sofrada programının 86. bölümü 24 Aralık Pazartesi günü Fox tv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Beş kayınvalide ve beş gelinin yemeklerini yarıştıracağı programda yeni hafta heyecanı başladı.

Bakalım programın yeni haftasının yeni gelin ve kayınvalideleri kimler olacak?

Zuhal Topal’la Sofrada programının yeni hafta yarışmacıları kim? Zuhal Topal’la Sofrada 24 – 28 Aralık haftası yarışmacıları kim? Zuhal Topal’la Sofrada yeni yarışmacıları nereden katılıyor? Zuhal Topal’la Sofrada 24 – 28 Aralık haftası yarışmacıları nereli? Zuhal Topal’la Sofrada yeni yarışmacıları nereli? Zuhal Topal’la Sofrada 24 Aralık yeni yarışmacılar kim? Zuhal Topal’la Sofrada 24 Aralık yeni gelin kaynana nereli? Zuhal Topal’la Sofrada yeni yarışmacı ne yemek yaptı? Zuhal Topal’la Sofrada 24 Aralık yeni yarışmacılar nereli?Zuhal Topal’la Sofrada Öznur kim? Zuhal Topal’la Sofrada Mercan kim?

İŞTE YENİ HAFTA YARIŞMACILARI

24 Aralık Pazartesi 1. Gün yarışmacıları Öznur ve Mercan Kuş: 14 yıllık evli olan Öznur Hanım 3 çocuk annesi Kayınvalidesi ise oldukça tecrübeli olan Mercan Hanım.

25 Aralık Salı 2. Gün yarışmacıları Tuğba ve Şerife Özdemir: 29 Yaşında olan Tuğba Hanım 11 yıllık evli. Tezcanlı ve hızlı olduğunu söyleyen Tuğba Hanım yemek konusunda rakip tanımıyor. Kayınvalidesi Şerife Hanım ise hijyen takıntısıyla tanınıyor.

26 Aralık Çarşamba 3. Gün yarışmacıları Çiğdem ve Semra Coşkundemirtürk: 21 Yaşında olan Çiğdem Hanım henüz 2.5 aylık evli. Kayınvalidesi Semra Hanım ise sessiz sakin biri.

27 Aralık Perşembe 4. Gün yarışmacıları Pınar ve Nuray Altay: 30 Yaşında olan Pınar Hanım 3 yıllık evli. Pınar Hanım çok iddialı. Kayınvalidesi Nuray Hanım ise takıntılarıyla ön plana çıkıyor.

28 Aralık Cuma 5. Gün yarışmacıları ​Cannur ve Selma Ürem: 33 yaşında olan Cannur Hanım 11 yıllık evli. Kayınvalide Selma Hanım ise çok hızlı ve dobra bir kadın.

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA

Zuhal Topal’la Sofrada programı hafta içi her gün saat 16.15’te Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Zuhal Topal’ın sunduğu yemek yarışmasında, gelinlerin pişirdiği yemekleri kayınvalideler tadıyor ve puan veriyor. Kıyasıya mücadelede en iyi puanı kapan gelin birinci oluyor.

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal, 23 Eylül 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

1995 yılındaMüjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde okumaya başladı. 1996 yılında özel bir tiyatroda iki ayrı çocuk oyununda başrol oynadı. 1997 yılında Müjdat Gezen ile birlikte Kanal D televizyonunda sunuculuk yaptı.

1997 yılında konservatuarın son sınıfında iken “Sevda Kondu” adlı dizide Erdal Özyağcılar’ın kızı rolünde oynadı.

SİHİRLİ ANNEM İLE TANINDI

Zuhal Topal, 2003 yılında başrollerini İnci Türkay ve Şahap Sayılgan’ın oynadığı Sihirli Annemdizisinde Suzan karakteri ile tanındı. 2004 yılında Halide Edip Adıvar’ın kitabından uyarlanan Yol Palas Cinayeti filminde Sacide karakterini canlandırdı.

2006- 2009 yılları arasında “Selena” adlı dizide, “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdireyi oynadı.

ŞARKI SÖYLEMEK LAZIM YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU

2007 yılında Show TV’de yayınlanan yarışma programı “Şarkı Söylemek Lazım” 1. Sezonunda yarışmacı olarak katıldı koçluğunu İlhan Şeşen yaptı ve birinci oldu.

2009 yılında Metin Akpınar’ın başrolünde oynadığı “Papatyam” adlı dizide rol aldı.

2009 – 2011 arasında “Geniş Aile” adlı dizide Zuhal Topal; Ufuk Özkan, Rasim Öztekin, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Halit Akçatepe gibi oyuncularla beraber oynadı.

EVLİLİK PROGRAMI İLE OYUNCULUĞA ARA VERDİ

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı.

2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı. 2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu.

2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.