Yeni Gelin 13. Bölüm Özet ve Fragmanı 3 Haziranda Neler Yaşanacak?


Güncelleme: 27 Mayıs 2017 : 19:58
0

Bir altın sevdasına kapılan kadınlar buldukları altınlarla ilgili plan yapmaya devam ederler. KAdınlar başlarına bela olan altınları satabilecekler mi? Yeni Gelin 13. Bölüm Özet ve Fragmanı 3 Haziranda Neler Yaşanacak?

Kadınlar altınları bulmuş, konağa getirmiştir. Ama nerede saklayacak, bunları kime satacaklardır? Bunun için Baran’a başvururlar. Kısa zamanda altınları satıp zengin olacaklardır. Ama işler umdukları gibi gitmez.

Buldukları defineyle ilgili efsaneler, özellikle Ayşe’yi fazlasıyla etkiler. Yakalarını bırakmayan talihsizlikler ve tesadüfler kadınları fazlasıyla zora sokar. Kamilla’nın kendini aklaması, Türkmen’in hüküm giymesine sebep olur.

Kalender, Türkmen’i affetmeyecektir, cezasını keser. Türkmen, çareyi kaçmakta bulsa da kısa sürede gerçeklerle yüzleşir ve evinin yolunu tutar. Konağa mutsuz dönen sadece Türkmen değildir. Şirin de konaktaki mutsuz kadınlar kervanına katılmış, Ferhat’la yolları sonsuza kadar ayrılmıştır.

Ramazan ayının gelişiyle birlikte evde huzur, birlik, beraberlik rüzgarı esse de altınların varlığı, kadınların huzurunu iyice kaçırmıştır. Kadınlar, tam altınları satıp huzura kavuşacaklarını sandıkları anda birbiri üstüne şok yaşarlar.

Üst üste gelen sinir bozucu olaylardan sonra tam rahata kavuşacakları anda hiç ummadıkları bir hamleyle karşılaşırlar. Altın sevdası, kadınların başına umduklarından çok daha büyük bir bela açacaktır.

Yeni Gelin 13. Bölüm Özet ve Fragmanı – Güncellenecektir