Yasak Elma Alihan Öldü mü Ölecek mi Diziden Ayrılıyor mu

Yasak elma yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz dizinin mubtelskari kendini arama motorlarında buldu. Yasak elma Alihan oldu mu Alihan ölecek mi diziden ayrılacak mı sorularının cevabını araştırmaya başladı

Zeynep ve Alihan’in araları düzelmiş hersey yoluna girmisti. Mutluluklarını herkeslerden sakınır duruma gelmişlerdir. Sanki nazar değeceğini başlarına bir iş geleceğini anlamışlardı. İkisininde yüreği pir pir ediyordu ki yeni bölüm fragmanında olanlar izleyicinin de yüreğini dağlar cinstendi.

Yıldız artık Halit le bağları koparmaya kararlı ve eşyalrıyla birlikte evi terk etmek için planlar yapıyor. Ender ise tüm planları tıkır tıkır işlerken bir anda beklemediği olayla karşı karşıya kalmıştır. Ender yine pes etmez ve Yıldız’ın bebeğiyle ilgili Halit’in aklını bulandırmaya devam eder.

Çocuğun babası sen misin diye fitne çıkarmaya devam eder. Bununlada kalmayıp yardımcı kadın Aysel’ü yüksek meblalarda para teklifiyle onu maşa olarak kullanma planları yapar.  Aysel ise bu teklife sıcak bakar. Artık Yıldız düşünsün.

Yasak Elma Alihan dan haber alınamıyor bindiği uçağın enkazı bile bulunamiyordu. Alihan oldu mu ölecek ki başına bişey mi geldi nerede nasıl diye tüm sevenlerine merak kapladi.ozellikle Zeynepin dünyası başına yıkılmıştı. Aylardır kavuşmayı, Alihandan güzel bir kaç soz duymayı bekledi. Tam istediği olmuşken Alihan ölecek miydi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın