Yarım Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var, Kim Kimdir?

17 Ağustos depremini ekranlara getiren “Yarım” dizisi yeni sezonda çok ses getirecek gibi. Dizinin cast çalışmalarının başladığı dizinin prodüksiyon faaliyetleri de hız kesmeden devam ediyor. 17 Ağustos depremini ekranlara getrierecek olan dizinin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alacak?

Dizinin senaryosu Hollywood’da Truby Awards’ta en iyi drama dizisi dalında ödüle layık görüldü. Başarılı oyuncu Fırat Temir dizinin yapım şirketi Old Yapım ile el sıkıştı.  Fırat Temir, dizide deprem sonrası stres bozukluğu hastalığı ile mücadele eden Rüzgar karakterini canlandıracak.

Yarım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çekim yerlerinin de titizlikle ayarlandığı Yarım dizisinde Rüzgar karakterini canlandıran oyuncu Fırat Temir konu ile ilgili şunları söyledi; “Kariyerimde hissettiğim en kıymetli, en özelsorumluluk. Rolümün hakkını vermek için hem mental, hem de fiziksel olarak en iyi şekilde hazırlanıyorum.”

Fikret Kuşkan ise dizisinin süpervizyonluğunu yürütüyor. Kuşkan merakla beklenen dizi için “Yarım, üç sene boyunca üzerinde özenle çalışılmış bir proje. Bu insanların öyküsünü seyircilere nitelikli bir şekilde aktarabilmek adına, her biri alanlarında uzman dünyaca ünlü profesyonellerle çalışıldı.

Yalnızca bir televizyon dizisi olmanın ötesinde, Gölcük’te “Umut Atölyesi” adında bir kuruluş oluşturup gerek travma sonrası stres bozukluğuyla ilgili, gerekse deprem kuşağında yaşayan bir ülke olarak bundan sonrasında başımıza gelebilecek afetler ve olası kayıplar hakkında güçlü bir farkındalık yaratmak istiyoruz.’’ dedi.

Yarım dizisi oyuncu kadrosu netleştikçe konumuz güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yarım Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var, Kim Kimdir? (2 Yorum)