Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor? Çekim Yeri Nerede


Güncelleme: 18 Ocak 2018 : 04:58
2

Son yıllarda pek çok uyarlama dizi projesini hayata geçiren MF Yapım, 2018 sezonu için başarılı bir diziyi daha ekrana getirmeye hazırlanıyor. İsmiyle dikkat çeken dizinin romantik komedi mi aksiyon türünde mi olacak henüz açıklanmadı. Dizinin en büyük avantajı ise başrolünde Gonca Vuslateri’nin yer alıyor olması. Tehlikeli Karım, başarılı oyuncu kadrosuyla sezona 1-0 önde başlayacak. Oyuncu kadrosu ve senaryosu dışında Tehlikeli Karım nerede çekiliyor, çekim yeri neresi soruları da sıklıkla gelmeye devam ediyor.


Tehlikeli Karım Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?


Senaryosunu Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı, Çağrı Bayrak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu MF Yapım imzası taşıyan Tehlikeli Karım Show Tv için özel olarak hazırlanıyor. My Dangerous Wife isimli Japon filminden uyarlanan Tehlikeli Karım 2018 yılının ilk çeyreğinde ekrana gelecek. Dizinin oyuncu arayışlar ve masa başı çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz çekimleri start alacak. Peki merakla beklenen Tehlikeli Karım nerede çekiliyor, Tehlikeli Karım dizi seti nerede ? İşte ayrıntılar…

Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor? Çekim Yeri Nerede

Başrolünü Gonca Vuslateri’nin başrol paylaştığı Tehlikeli Karım dizisinin çekimleri İstanbul’da başlayacak. İstanbul’un güzide semtlerinde setler kurulacak. İlk etap çekimleri İstanbul’da başlayacak dizinin ilerleyen bölümlerde başka şehirlerde devam etmesi bekleniyor. Tehlikeli Karım dizi setinin tam adresin en yakın zamanda sitemizde paylaşacağız.

Sizlerde Tehlikeli Karım nerede çekiliyor sorusuyla ilgili bilgilerimizi güncelleyecek yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. 

 

 

Comments are closed.