Tatlı Bela 13 Haziran Salı 99. Bölüm Özet ve Fragmanı (Shlok, Ragnu ile Dövüşüyor)


Güncelleme: 3 Haziran 2017 : 19:23
7

Tatlı Bela’nın önceki bölümünde Shlok Rugna tarafından kaçırılmıştır. İşler iyice çığırından çıkmış ve Ragnu Shlok’u öldürmekle tehdit etmiştir. Tatlı Bela 13 Haziran Salı 99. Bölüm Özeti haberimizde. (Orijinal: 392,393,394,395)

Niranjan, Kavya’nın odasına gelir. Anjali saklanır. Niranjan, Kavya ya kiminle konuştuğunu sorar. Kavya bebeği ile konuştuğunu söyleyince, Niranjan kendi odasına gider. Anjali, Kavya yı uyuttuktan sonra evden çıkar.

Chowski, Sachin yemek kamyonunu tekrara açmışlardır ama kimse korkuları nedeni ile alışveriş yapmamaktadır.

Rugna, Astha’nın polise başvurduğunu öğrenir ve Astha’yı arayarak şikayetini geri çekmezse Shlok’u öldüreceğini söyler. Ragnu, bu tehditten sonra Astha’nın polise gidemeyeceğini düşünür.

Astha, polise giderek Ragnu’nın kendisini aradığı numarayı polise veriyor. Polis, sinyalden onların kaldıkları yeri tespit edip, mekana giderler fakat mekan önceden boşaltılmıştır. Astha, burada Shlok’un telefonunu bulur.

Sid, Jyoti’nin dolabında Varad’ın verdiği çeki buluyor ve eşine kimsenin yardımını istemediğini, bu çeki geri vereceğini söylüyor ve şirkete giderek yardımı için teşekkür ederek Varad’a çeki geri veriyor.

Varad, yeni ortağı ile ilgili evraklar avukat aracılığıyla kendisine gelir. Dosyaları inceleyeceğini söyler. Varad, geri dönülmez yola adım adım gittiğinin farkında değildir.

Polis, Astha ya bir ceset bulduklarını ve Shlok a benzediğini, morgda teşhis için kendileri ile gitmesini ister. Astha, morga gider ve cesedin Shlok a ait olmadığını söyler.

Ragnu ise Shlok un öldüğünü sanmaktadır. Shlok bir fırsatını bularak Ragnu’nun adamlarından birisi ile yer değiştirmiştir. Yüzünde çuval olduğu için Ragnu, Shlok u öldürdüğünü sanmıştır. Ragnu, adamlarının dikkatsizliğinden dolayı çok kızmıştır.

Shlok, Astha tapınakta onun için dua ederken yanına gelir ve ona iyi olduğunu söyler. Herkes çok sevinmiştir.

Çarşıda herkes Shlok u görünce, bundan sonra onunla birlikte olacaklarını ve Ragnu ve adamlarına karşı geleceklerini söylerler. Bir süre sonra Ragnu ve adamları gelir. Shlok, Ragnu ya kendisi ile dövüşmesini ister.

Shlok ve Ragnu, kavga ederler. Shlok, Ragnu’yu döver. Ragnu’nun adamları, sopalarla Shlok’a saldırmak için harekete geçtiklerinde ise çarşı halkı onlara saldırır. Bir süre sonra polis gelir Ragnu ve adamlarını tutuklar.

Çarşı halkı çok mutludur ve hep beraber bir parti hazırlayarak Astha ve Shlok’a sürpriz yaparlar. Shlok, soyismi olmadan insanların saygısını kazandığı için çok mutludur.

Varad, babasına evrakları imzalatmak için yanına gider ve yeni projesinin olduğunu ve imzalaması gerektiğini söyler. Niranjan, dosyayı incelemeden imza atar. Varad, istediğini almıştır.

 

 

Tatlı Bela Tüm Haber ve Özetleri<<<tıkla

 

Tatlı Bela 99. bölüm Fragmanı

 

 

7 YORUMLAR

  1. Tatlı Bela dizisi bana göre dünyanıin en iyisiydi. Ne yazık ki bitdi. Ama hiç üzülmeyin yeni sezonu bir-iki aya kalmaz başlayac bundan emin olun. Bu arada Shlok Agnihotri en iyi oyuncuydu

  2. Tatli bela fanlari lutfen yazarokurda tatli belaya ve diyer anketlerde shlok ve ashtaya oy verip yorum yaza bilirmisiniz cunku diyer dizinin fanlari onlarla ilgili kotu yorum yaziyorlar ve cok gerideler .tatli bela yorumlari

Comments are closed.