Stil Avcıları Şebnem Schaefer Kim? Yaşı Mesleği Sevgilisi


Güncelleme: 5 Kasım 2017 : 00:42
0

Demet Şener, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğunda oturduğu yeni moda yarışması Stil Avcıları Fox ekranlarında yayın hayatına tüm hızıyla devam ediyor. İki farklı takımdan kızların stillerini yarıştırdığı programda güzelliğiyle dikkat çeken Şebnem Schaefer kimdir?

Yarışmada Melekler ve Yıldızlar olmak üzere iki rakip takım var. Her grup 5 kişiden oluşuyor ve toplam 10 yarışmacı bulunuyor. Haftanın sonunda jüri üyelerinden en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor. Yarışmada tarzıyla dikkat çeken Şebnem Schaefer hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık.

Fox Tv Stil Avcıları Formatı, Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu İşte Detaylar

Stil Avcıları Şebnem Schaefer Kimdir?

1984 yılında Almanya Frankfurt’da doğan Şebnem Schaefer 15 yaşından itibaren modellik yapmaya başlamıştır. Almanya’da Türkoloji eğitimi, Kültür Antropoloji ve Avrupa Etnolojisi alanında eğitimler almıştır. İyi derecede Almanca, İngilizce, Fransızca bilen Schaefer, oyunculuk ve sunuculukta yapmıştır. Lise Defteri, Üç Tatlı Cadı ve Emret Komutanım dizilerinde rol almıştır.

Uzun süredir ekranlardan uzak duran güzel manken katıldığı moda yarışması ile sessizliğini bozdu.  Fox Tv’de yayınlanan Stil Avcıları yarışmasının Melekler takımında yer alıyor.

Sizin Stil Avcıları yarışmasında favoriniz kim? Şebnem Schaefer’ın tarzını nasıl buluyorsunuz? Sizce yarışmanın birincisi kim olur? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.