Söz Dizisi 11 Aralık 25. Bölüm Fragman ve Özeti


Güncelleme: 5 Aralık 2017 : 00:11
0

Söz Dizisi 11 Aralık 25. Bölüm Fragman ve Özeti neler olacak? Bizi ne tür gelişmeler bekliyor? Tim Agah’ı yakalamıştır ve şimdi tek bir şey kalmıştır. Onu güvenli bir şekilde Türkiye’ye getirmektetir. Tabi bu beklide dünyanın en karanlık bölgesi olan Orta Doğu’dan Türkiye’ye yapılacak bu yolculuk hiçte kolay olmayacaktır. Agah’ı zarar görmeden Türkiye’ye getirmek Tim’in öncelikli görevidir. Tabi bu Agah’ı geri almaya niyetli odaklarıın gözü önünde kolay olmayacaktır. Söz Dizisi 11 Aralık 25. Bölüm Fragmanı.

Büyükelçi ve Çolak, Agâh’ı geri almanın planlarını yapmaktadır. Bölgedeki tüm adamlarını toplayan Çolak, Tim’in sınırı geçmesine izin vermemek için harekete geçer. Kamptaki mültecilerde ortaya çıkan bazı belirtiler Bahar’ı ciddi bir tehdidin ortasında bırakırken Eylem ise verdiği kararların bedelini ağır bir şekilde ödemek zorunda kalır.

 

Söz Dizisi 11 Aralık 25. Bölüm Fragmani; Çolak ve adamları Tim’in sınırı geçmemesi için elinden geleni yapar. Onun bu hamlesini savuşturmak isteyen Yavuz ve Tim, Türk Büyükelçiliğine ulaşmaya çalışır. Fakat Çolak kolay vazgeçmeyecektir. Sınır ötesindeki bu Türk toprağı, korunması gereken bir kaledir artık. Keşanlı patlama sonucu ortadan kabolmuştur. Keşanlı öldü mü? Keşanlı nerede?


Söz Dizisi 4 Aralık 24. Bölüm Çalan Konma Bülbül Konma Nergis Daline Türküsü ve Sözleri<<<tıkla


25. Bölüm Fragmanı Henüz Yayınlanmamıştır. Yayınlandığında Haberimize Eklenecektir.