Rüya Dizisi 4. Bölüm Fragmanı-8 Ağustosta Neler Olacak?


Güncelleme: 1 Ağustos 2017 : 09:05
0

18.07.2017 tarihinde başlayan ve dram-aşk tadında seyirci ile buluşan Rüya dizisinde tansiyon yükselmeye devam ediyor. Alaz’ın planları iki aşığı sonsuza dek ayıracak mı? Hepsi ve daha fazlası Rüya’nın 4. Bölüm fragman ve özetinde.

Rüya dizisinin 3. Bölümünde, Bulut Elif’i aklından çıkaramaz. Elif’i zorla evlendirilmek istendiği Selami ‘den kurtarmak için eve gelir. Tüm aile Bulut Giray’ın gelişi ile şoktadır. Bulut, Elif’e hiç ayrılmayacaklarını söyler, birlikte kaçarlar.

Selami bu durumu kendisine yediremez artık bu bir namus meselesidir. İnan Elif ve Bulut’un peşinden koşar ancak yetişemez. Alaz Noyan gerçek babasının ölüm döşeğinde olan annesi Nuran’dan Cihan Giray olduğunu öğrenmiştir.

Alaz 25 senedir koca bir yalan içinde büyütülmüş olduğunu hazmedemez ve öfkesi giderek büyür. Nuran ve Giray’lar ailesini bekleyen son ne olacak? Bulut’un ısrarıyla Giraylar ailesi Ardalı ailesi ile tanışmak için evlerine gider. Ruhşan’ın tüm ev halkına bir sürprizi vardır.

Aşk dolu bir Rüya, kabusların yer aldığı bir Rüyaya mı dönüşecektir. Rüya dizisi 4. Bölüm fragmanı çok yakında haberimizde olacak.

Fragman Güncellenecektir