Rüya Dizisi 29 Ağustosta Var mı Yok mu? Show Tv Yayın Akışı


Güncelleme: 28 Ağustos 2017 : 12:17
0

Show Tv’nin ekranlarında izleyici ile buluşan Rüya dizisi 29 Ağustos Salı günü var mı? Dizi yayınlanmayacak mı? Yoksa saati mi değişti. İşte detaylar.

27 Ağustos-4 Eylül arasında 10 günlük bir tatilin olması kanalları ve yapımcıları da etkiledi. Çoğu kanal ve yapım bayram tatile girilmesinden dolayı yayınlanmama kararı aldı. Peki Rüya dizisi 29 Ağustosta yayınlanacak mı?

Show tv almış olduğu karar ile Rüya dizisinin 29 Ağustostaki bölümünü ekranlara getirmeyecek. Dizinin yeni bölümü olan 7. bölümü 5 Eylül Salı günü ekranlara gelecek.

Peki dizinin geçtiğimiz 6. bölümünde neler yaşanmıştı? Alaz Elif’i, Bulut’u öldürtmekte tehdit etmiştir. Elif, zamana karşı yarışmaktadır. Ya Alaz’ın çirkin teklifini kabul edecek ya da sevdiği adamın öldürülmesini seyredecektir. Zaman ilerlemekte Bulut’un hayatı Elif’in ağzından çıkacak sözlere bağlıdır. Ve Elif istemeden de olsa o kararı vermek zorunda kalmıştır.

Ruhşan Selma’nın, Alaz’ın teyzesi olduğunu öğrenmiştir. Cihan’ın ailesinden sakladığı sır perdesi aralanmaktadır. Bunca senelik eşinin yalan söylemesini içine sindiremeyen Ruhşan, sonunda Bulut’a bulduğu ipuçlarını anlatır.

Selami’nin ölümünden şüphelenen Faysal, İnan’ın peşine düşer ve tüm gerçekleri öğrenir. Faysal‘la İnan’ın arasında ipler iyice gerilmiştir. Şahika İpek’ten öğrenmiş olduğu Elif-Bulut evliliği ile sarsılmış ileriye dönük tüm hayalleri yıkılmıştır.

Cihan ve Şahika arasında neler yaşanacak? Bulut’un Elif’e yaptığı sürpriz ne olacak? Elif bu sürprizi nasıl karşılayacak? Yıldız, Sefer’in söylediklerine inanacak mı?

Rüya Dizisi 7. Bölüm Fragmanı İzle-Güncellenecektir