Payitaht Abdülhamid Edward Jorris Kimdir? Oynadığı Diziler?


Güncelleme: 31 Aralık 2018 : 18:55
0
Payitaht Abdülhamid Edward Jorris Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan, yayınlandığı günden bugüne güzel bir seyirci kitlesi yakalayan, başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Akın Akınözü, Hakan Boyav, İbrahim Kendirci, Selen Öztürk, Can Sipahi, Umut Kurt ve Eren Hacısalihoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizi son bölümüyle de oldukça iyi izlenme oranlarına ulaştı.

Yılbaşı sonrası 3 haftalık aradan etkilenmeden yayınlanmaya devam edecek olan dizinin nasıl bir performans göstereceği merak konusu. Peki geçen bölümde neler yaşandı? İşte 67.bölüm özet..

Payitaht Abdülhamid 67.Bölüm Özet! Geçen Bölümde Neler Yaşandı?

Sabahattin gitmiş, ancak sarsıntısı dinmemiştir. Abdülhamid bu kaçırılma olayında kimlerin parmağı var, ortaya çıkarmaya kararlıdır. Bu kez celali sabrını aşmış, gözünü karartmıştır Abdülhamid… Tek tek işin mesulleriyle görüşürken karşısına en güvendiği paşalarından biri çıkar.

Seniha’nın da Sabahattin’in kaçırılmasında düşmanla işbirliği yaptığını anlayan Abdülhamid, Seniha’nın kimlerle işbirliği yaptığını öğrenmek için kardeşini de sınar. Bu arada Bidar da Naime’yi korumak için zan altında kalmış ve Abdülhamid tarafından saraydan uzaklaştırılma cezasına çarptırılmıştır.

Halil Halid tam Samuel’i ele geçirmişken, İngiliz sefirin araya girmesiyle işler tersine döner. Samuel serbest kalır. Halil Halid ise tutuklanır. Hapiste onu zor günler beklemektedir. Tatar ve arkadaşları ise onu kaçırmanın yollarını ararlar.
Abdülhamid’in üzerlerindeki kuşkusundan kurtulabilmek için şer ittifakının yaptığı tertip en çok Mahmut Paşa’nın canı yakar.

Seniha oğlundan sonra kocasını da mı kaybedecek? Bidar, Abdülhamid’e sonsuza dek veda mı edecek? Halil Halid kendini aklayacak bir yol bulabilecek mi? Fuat’ın yalan söyleyip söylemediğini sınamak isteyen Abdülhamid, hainlerin gerçek yüzünü ortaya çıkartabilecek mi?

Payitaht Abdülhamid Edward Jorris (Serdar Deniz) Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Almıştır?

Payitaht Abdülhamid kadrosuna Edward Jorris karakteriyle katılan oyuncu Serdar Deniz olacak. Oyuncu, 18 Nisan 1969 Ankara doğumludur. Linsburg Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Oynadığı dizilere baktığımızda ise Gurbet Kadını, Kurtlar Vadisi Pusu, Şöhret Okulu ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol almıştır.

Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.