Nursel’le Evin Tadı Neden Bitti? Neden Kaldırıldı?


Güncelleme: 13 Ocak 2018 : 17:17
1

Nursel Ergin’in sunumu ile ekranlara gelen ve yaklaşık 7 yıldır beğeni ile izlenen yemek programlarının sonuncu formatı olan Nursel’le Evin Tadı programından kötü haber geldi. Kanal D ekranlarında gösterilen ve final yaptı, günü değişti derken en sonunda programın yayından kaldırıldığı haberi geldi. Nursel’le Evin Tadı Neden Bitti? Neden Kaldırıldı?

Daha önce final yaptı yapacak günü değişecek gibi söylentileri buradaki haberimizde sizlere duyurmuştuk. Mesut Yar’ın köşesine taşıdığı haberde Nursel’in evinde bir hareketlenmenin olduğu söylenmişti. Ve merakla beklenen o dedikoduların neticesi medyaya düştü. Haberi direk birinci ağızdan paylaşan Nursel Ergin’in kendisi oldu. Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklama ile kötü haberi veren Nursel, kendi açıklaması dışındaki haberlere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi. İşte Nursel Ergin’in o açıklaması;

Sevgili izleyicilerim ve basın kuruluşlarına duyurulur.. 7 sezondur aldığım reytinglerde de görüldüğü üzere hakkını vererek, başarıyla yaptığım yemek programıma Kanal D’nin izniyle bu Cuma itibariyle (son veriyorum). Bu tamamen benim kararımdır! Kanal D bu kararımın arkasında bir aile gibi durmaktadır… Hayatımda çok güzel bir dönem yaşıyorum. 7 sezondur yaz dönemi dahil hiç tatil yapmadan çalışıyorum. Şu an da yaptığım programa çok değer verdiğim uğrunda çok kişinin karşısında savaştığım aileme zaman ayırmak isteğim için kendi kararımla son veriyorum… İzleyicilerimden ve basından ricam Kanal D’ninde arkasında durduğu bu açıklamamın dışında yansıtılan hiç bir habere itibar etmemeniz ve inanmamanızdır… Ben çok mutluyum herşey yolunda, biraz nefes almak dünyayı gezmek aşkıma kızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum..

Sevgiyle kalın

Saygılarımla,

Nursel Ergin Akyer

Comments are closed.