Nergis Zamanı Sunucusu Nergis Kumbasar Kimdir? Program İletişim Bilgileri


Güncelleme: 16 Ekim 2018 : 13:57
0

Star Tv’de yönetim değişikliğinden sonra gündüz kuşağı eksik olan kanala yeni bir program eklendi. Gündüz kuşağında izleyici ile buluşacak olan programın adı “Nergis Zamanı” olarak belirlendi. Peki programın sunucusu Nergis Kumbasar kimdir? Programın içeriği nasıl olacak?

Milliyetten Ali Eyüpoğlu konuyu köşesine taşıdı ve Star Tv’nin yeni programı hakkında detaylar verdi. Birbirinden ünlü konukları ile hafta içi her gün gündü kuşağında yer alacak olan programda sağlık, çocuk sağlığı, kişisel bakım, moda, alışveriş, püf noktalar ve kadınlarla ilgili pek çok konu masaya yatırılacak. Programı Nergis Kumbasar sunacak.

Nergis Kumbasar 1963 Ankara doğumludur. 1989-1996 yılları arasında Mehmet Ali Erbil’le evli kalmış ve sonrasında boşanmışlardır. Çiftin Yasmin Erbil adında bir kızları olmuştur. Manken, oyuncu, sunucu ve senarist olarak kariyerine devam eden Kumbasar’ın babası profesör doktordur. TED ankjara koleji mezunu olan Nergis, mankenlik diploması vardır.

Mankenlik yaparken, dizi, sinema ve reklamlardan bir çok teklif almış ve kariyerini bu yönde çizmiştir. İlk oyunculuk deneyimi, 1985 yılında oynadığı Dokuzuncu Hariciye Koğuşu isimli filmdir. Yine son dönemde reyting rekortmeni olan Kiralık Aşk isimli dizide rol almıştır.

Nergis Kumbasar’ın oynadığı bazı dizi ve film projeleri şunlardır; 2015 – Kiralık Aşk (Neriman) (TV Dizisi),2013 – Neva (Sinema Filmi),2011 – Burada Laf Çok (Kendisi) (Tv Programı),2009 – 2011 – Papatyam (Semiha )(TV Dizisi),2008 – Yeniden Başlasın (proğramda sunuculuk yaptı),2006 – Acemi Cadı (Melda)(TV Dizisi),2005 – Çapkın – TV Dizisi,2004 – Tam Pansiyon – TV Dizisi,2002 – Muhteris Ruhlar,2000 – Eyvah Kızım Büyüdü (Berna)(TV Dizisi),1989 – Sevmek ve Ölmek Zamanı (Aysun)(Sinema Filmi),1985 – Dokuzuncu Hariciye Koğuşu (Nüzhet)(TV Dizisi)

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz